AWOX U5600str Android TV Google Play Store Durduruldu Hatası Çözüm.

Hüseyin S Çevrimdışı

Hüseyin S

Yeni Üye
13 Eki 2019
37
53
Adem bey, U5600 ın seri numarasını nasıl öğreneyim. Kumanda ile bir şekilde bakıp bulabilir miyim?
İçinde U5600/4K/S yazıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Seri nosunu öğreneyim, size bildireyim ve sonra da programı yükleyeyim.

D Çevrimdışı

drektif

Yeni Üye
17 Eki 2019
18
38
Tamam, Seri numarasından gördüğüm kadarıyla yetkili servisiniz konu ile ilgileniyor, şimdi ben buradan müdahil olursam saygısızlık olur.
İlk fırsatta sorunu çözeceklerdir mutlaka :ok
Evet doğrudur işin garip yanı otadan gelen güncelleme ile bu şekilde geldi daha sonrasında araştırmaya koyuldum burayı buldum. Başınıza gelmiş biseymidir. Servis menüsünde 42 inç gözüküyor anlam veremedim .

D Çevrimdışı

drektif

Yeni Üye
17 Eki 2019
18
38
Evet arkadaşlar servisci arkadaş geldi yazılım kurdu düzeldi. şöyle bir olay varmış 5 ayrı yazılımı varmış bu awox un her üretim partisi anakarta gore farklılık arzediyor cok ilginç bir durum.Tvnin seri numarasından anlayamayız demİş fabrıka. Sanmıyorum . Servis 5 yazılımla geldi. bu arada ota yayınlamadık demısler nasıl bu duruma geldı hala anlamıs değilim. sağolsun orjınal yazılımda 1 kopyasını bana bıraktı. tvnin sarı renk konusu delırtıyordu benı ayarlayamadım bır turlu yine cok ılgınc sekılde yazılımdan sonra düzeldi yada ben alıştım yada doğru sarı alıyorum. ama şuanda oldukça iyi diyebilirim f/p acısından servis menusu menü+8202 source+2580 den daha cok ayar sunuyor . tabı burda anlamadığımız bır cok olay var cok ınce ayar da var. keskınlık olayı kesınlıkle calışmıyor keskınlık nekadar arttırırsanız artırın ne kadar azaltırsanız azaltın cokta farklı bır durum farkedeceğini dusunmuyorum. android arayuzunde ekran formatı veya ayarı secılmıyor genel anlamda memnunum işik sızması hayalet ekran yok. 2000 liraya tv bedava ne kazanıyorlar anlamadım:) Tabi cok buyuk beklentıye gırmemek lazım. üzebilir ama fiyatına gore iyi bence.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet arkadaşlar servisci arkadaş geldi yazılım kurdu düzeldi. şöyle bir olay varmış 5 ayrı yazılımı varmış bu awox un her üretim partisi anakarta gore farklılık arzediyor cok ilginç bir durum.Tvnin seri numarasından anlayamayız demİş fabrıka. Sanmıyorum . Servis 5 yazılımla geldi. bu arada ota yayınlamadık demısler nasıl bu duruma geldı hala anlamıs değilim. sağolsun orjınal yazılımda 1 kopyasını bana bıraktı. tvnin sarı renk konusu delırtıyordu benı ayarlayamadım bır turlu yine cok ılgınc sekılde yazılımdan sonra düzeldi yada ben alıştım yada doğru sarı alıyorum. ama şuanda oldukça iyi diyebilirim f/p acısından servis menusu menü+8202 source+2580 den daha cok ayar sunuyor . tabı burda anlamadığımız bır cok olay var cok ınce ayar da var. keskınlık olayı kesınlıkle calışmıyor keskınlık nekadar arttırırsanız artırın ne kadar azaltırsanız azaltın cokta farklı bır durum farkedeceğini dusunmuyorum. android arayuzunde ekran formatı veya ayarı secılmıyor genel anlamda memnunum işik sızması hayalet ekran yok. 2000 liraya tv bedava ne kazanıyorlar anlamadım:) Tabi cok buyuk beklentıye gırmemek lazım. üzebilir ama fiyatına gore iyi bence.
Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Bir çok bilgiye sahip olsak da her zaman her bilgiyi hemen paylaşamıyoruz bu konuda kusurumuza bakmayın lütfen zira bu konuda çalışma yapan mühendis kanadına da saygısızlık etmek istemiyorum.

Uzaktan izliyor olmakla birlikte neler yaptıkları ve planladıklarını yakından takip ediyorum.

Awox kullanıcıları için yakın zamanda güzel gelişmeler olacak.

Biraz sabır :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Güle güle kullan :ok

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260

yazılımı burada paylaşmanız mumkun mu?

M Çevrimdışı

mdnsari

Yeni Üye
2 Tem 2018
15
32
Bu TV de ben en sinir eden olay açılış süresi ve kanal geçiş hızları diğer android tabanlı tvlerde sistem nasıl bilmiyorum ama keşke TV sistemi ile android sistemi ayrı çalışsa bu şekilde TV daha hızlı tepki verir diye düşünüyorum.

D Çevrimdışı

drektif

Yeni Üye
17 Eki 2019
18
38
Bu TV de ben en sinir eden olay açılış süresi ve kanal geçiş hızları diğer android tabanlı tvlerde sistem nasıl bilmiyorum ama keşke TV sistemi ile android sistemi ayrı çalışsa bu şekilde TV daha hızlı tepki verir diye düşünüyorum.
Açılış animasyonların kaldırarak daha hızlı acilabiliyor bununla ilgili YouTube da video var sanırım arayiniz.kanal geçiş hızı evet geç android sistemle alakası olmadığını düşünüyorum tamamen uydu alıcı modülünün yavaş tepkimesinden kaynaklanıyor. Genelde 4 k uydu alacili modüller geç cevap veriyor ip tv gayet hızlı bir şekilde kanal değiştiriyor.ve sorunsuz yayın alabiliyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt