Awox U5600STR/4K Güncel Yazılım Linkleri

B Çevrimdışı

Bydash

Yeni Üye
6 Ağu 2022
1
32
hocam supra nın ekran görüntüsünü atabilir misiniz tv de nasıl gözüküyor,
hocam yazılımı nasıl yapabiliriz benim bilgim yok ama uğraşmak isterim video, döküman vs var mı yol gösterici custom romlardan uyarlanabilir mi

Son düzenleme:
DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
hocam yazılımı nasıl yapabiliriz benim bilgim yok ama uğraşmak isterim video, döküman vs var mı yol gösterici custom romlardan uyarlanabilir mi

Konu içindeki mesaj 'AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR' https://tavsiyeforumu.com/konu/awox-140-ekran-4k-hdr-android-tv-u5600str.3827/post-330644

Supra için şu mesajıma bakabilirsiniz. Yazılım işi çok meşakkatli hocam. Herhangi bir doküman yok bende. Yazılım bilginiz olması gerek..

S Çevrimdışı

Slymntzn

Yeni Üye
1 May 2020
2
33
DragonRush DragonRush merhabalar bendede awox u5600str var yazılım güncellemek istiyorum hangi uygulamayı nasıl bir yol izleyerek kurabilirim. garanti dışı ürünüm en kullanışlı yazılımı yükleye bilirim. seri numarası 1609191717 diye bitiyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
DragonRush DragonRush merhabalar bendede awox u5600str var yazılım güncellemek istiyorum hangi uygulamayı nasıl bir yol izleyerek kurabilirim. garanti dışı ürünüm en kullanışlı yazılımı yükleye bilirim. seri numarası 1609191717 diye bitiyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam paylaştığım yazılımları deneyebilirsiniz.. Baktığınız zaman hepsi aynı altyapıda. Şuan Noa Vision kullanıyorum ben.. en stabili o geliyor. Tabiki içindeki gereksiz uygulamarı temizlemek falan gerekli

A Çevrimdışı

Adiga81

Yeni Üye
6 Kas 2022
1
51
Awox orginalrom dosyasını indirdim ama bilgisayarda açarken bin dosyası hatalı dedi. Bir kaç kez denedim ama olmadı. 5600str televizyon hiç bir şekilde güncelleme almıyor. Android 6 da kaldığı için 7 den yüksek android isteyen programlar çalışmıyor.

T Çevrimdışı

tülin toker

Yeni Üye
15 Kas 2019
65
31
bilgi alabildiniz mi bana da bilgi verebilir misiniz

C Çevrimdışı

cihantintin

Yeni Üye
5 Ara 2022
1
43
Valla çok sağol hocam kanal listesini yüklemek çok işimi gördü.

Bir şey soracağım bu tvye bazı apkler yüklenmiyor veya çalışmıyor. Mesela TiviBu yüklemek istedim TV rootlu olduğu için yüklenmedi yada çalışmadı bununla ilgi herhangi bir çözüm bilginiz var mı acaba.

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Valla çok sağol hocam kanal listesini yüklemek çok işimi gördü.

Bir şey soracağım bu tvye bazı apkler yüklenmiyor veya çalışmıyor. Mesela TiviBu yüklemek istedim TV rootlu olduğu için yüklenmedi yada çalışmadı bununla ilgi herhangi bir çözüm bilginiz var mı acaba.

Hocam tivibu uygulaması çok sıkı bir şekilde korunuyor. Malesef ki lisanssız android sürümlerinde çalışmaz.

A Çevrimdışı

abdrrhmnbyrk

Yeni Üye
30 Tem 2019
13
31
Emeğinize sağlık. Bu Awox'u başıma bela ettim. Sizin gibi insanlar olmasa kıracam bu televizyonu valla. Epi topu 3-5 program kuracam burnumdan getirdi. Yazılım değişikliği yaptıktan sonra Exxen, IPTV vb. uygulamaları APK ile yükleyebilir miyim?

A Çevrimdışı

Akyürek

Yeni Üye
16 Ağu 2022
2
28
hocam awox u5600str tv hdmi da kullanırken anlık göz kırpma şeklinde gidip geliyor bazen yapıyor bazen yapmıyor neye göre yaptığını henüz çözemedik . yetkili servis herhangi bir sorun yok cihazda dedi ama var yani. başka yaşayan ya da çözümünü bilen var mıdır acaba

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Emeğinize sağlık. Bu Awox'u başıma bela ettim. Sizin gibi insanlar olmasa kıracam bu televizyonu valla. Epi topu 3-5 program kuracam burnumdan getirdi. Yazılım değişikliği yaptıktan sonra Exxen, IPTV vb. uygulamaları APK ile yükleyebilir miyim?

Hocam merhaba, yazılım değişimi sonrası Exxen kurabilirsiniz. IPTV programı olarakta şuan en stabil Dev IPTV Pro uygulaması çalışıyor. Şuan öyle kullanıyorum. TV'nin bu hantalligina rağmen kullanılabilir tutmaya çalışıyorum

hocam awox u5600str tv hdmi da kullanırken anlık göz kırpma şeklinde gidip geliyor bazen yapıyor bazen yapmıyor neye göre yaptığını henüz çözemedik . yetkili servis herhangi bir sorun yok cihazda dedi ama var yani. başka yaşayan ya da çözümünü bilen var mıdır acaba

Hocam HDMI kablosunda sıkıntı olabilir. Yazılımsal olarakta sıkıntı olabilir. Örneğin Awox'un orijinal yazılımında PlayStation 4k görüntü vermiyor. Ancak Noa yazılımda 4k görüntü alınabiliyordu. Test etmeniz gerek. Ancak öncelik olarak HDMI kablosunu değiştirin

A Çevrimdışı

Akyürek

Yeni Üye
16 Ağu 2022
2
28
Hocam HDMI kablosunda sıkıntı olabilir. Yazılımsal olarakta sıkıntı olabilir. Örneğin Awox'un orijinal yazılımında PlayStation 4k görüntü vermiyor. Ancak Noa yazılımda 4k görüntü alınabiliyordu. Test etmeniz gerek. Ancak öncelik olarak HDMI kablosunu değiştirin
Hocam ilk aldığımızdan beri böyle doğuda yaşıyorduk voltaj kaynakli oldugunu düşündük önemsemedik şimdi batıya geldik durum hala aynı 3 senenin sonunda. Fire stick 4k + xbox series s kullanıyorum denemedigim yazılım ve kablo, hdmi giriş kombinasyonu kalmadı fakat sonuc hep aynı kafasına estiğinde ekran gidip geliyor bazen hic yapmiyor bazen sürekli yapıyor. Teknik servis konuyu çözemedi garantisi de yok cihazın çöp oldu sanırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri