AWOX U5100 50" ve B 205500 55" Rimless Hakkında

E Çevrimdışı

Ekaans

Yeni Üye
6 Nis 2020
2
32
Awox U5100str yani B 205000S aldim en azindan bana ikisi ayni dendi. Cihazin icinde yuklu olan netflix hd degil bana oyle geldi cunku ps4 den netflix acip karsilastirdim cok fark var. Netflix guncelleme yapinca da acilmiyor kod ui-800-3 hatasi veriyor. Netflix hd apk var mi onereceginiz. Bunun icin hangi surumu yuklemeliyim ?
Cihazla alakali da İlk izlenimler iyi beklentiyi karşılıyor fiyat performans ürünü. Yan açılardan izlerseniz kalite biraz düşüyor. Benim beklentimin üzerinde çıktı. Uydu alıcısını kullanmıyorum. Digitürk 1080p 50hz ve Ps4 1080p 60hz bağladım. Sorunsuz kullanıyorum. Ancak oyun oynarken etraf biraz bulanıklaşıyor. Hız ve yenileme konusunda biraz yavaş. Detaylar seviyesi ve kalitesi azaliyor. Çerçeve kenarlarında hafif aydinlik var. Gse İp tv yükledim gayet uyumlu bir problem yok. Eğer android içinde bir hata yaparsanız sistem sıfırlama şifresi 1234.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Awox U5100str yani B 205000S aldim en azindan bana ikisi ayni dendi. Cihazin icinde yuklu olan netflix hd degil bana oyle geldi cunku ps4 den netflix acip karsilastirdim cok fark var. Netflix guncelleme yapinca da acilmiyor kod ui-800-3 hatasi veriyor. Netflix hd apk var mi onereceginiz. Bunun icin hangi surumu yuklemeliyim ?
Cihazla alakali da İlk izlenimler iyi beklentiyi karşılıyor fiyat performans ürünü. Yan açılardan izlerseniz kalite biraz düşüyor. Benim beklentimin üzerinde çıktı. Uydu alıcısını kullanmıyorum. Digitürk 1080p 50hz ve Ps4 1080p 60hz bağladım. Sorunsuz kullanıyorum. Ancak oyun oynarken etraf biraz bulanıklaşıyor. Hız ve yenileme konusunda biraz yavaş. Detaylar seviyesi ve kalitesi azaliyor. Çerçeve kenarlarında hafif aydinlik var. Gse İp tv yükledim gayet uyumlu bir problem yok. Eğer android içinde bir hata yaparsanız sistem sıfırlama şifresi 1234.

Lisans yoksa zaten Netflix 4K açmaz benim bildiğim.
Bir de şu sıralar artan kullanım nedeniyle 4K vermiyor olabilir Netflix.

M Çevrimdışı

mbasar19

Yeni Üye
29 May 2020
8
33
merhaba, awox b205500 aldım. Bir aydır kullanıyorum. Beni tatmin etti açıkcası profesyonel bir şey beklemiyordum zaten. Tek sorunum önceki modellerde olduğu gibi root atarak 1080p netflix ve 4k youtube uygulamasını kuramadım. yardımcı olabilecek var mı. Çok minnettar olurum. Teşekkürler.

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
merhaba, awox b205500 aldım. Bir aydır kullanıyorum. Beni tatmin etti açıkcası profesyonel bir şey beklemiyordum zaten. Tek sorunum önceki modellerde olduğu gibi root atarak 1080p netflix ve 4k youtube uygulamasını kuramadım. yardımcı olabilecek var mı. Çok minnettar olurum. Teşekkürler.
Bende bu modele çok baktım, çok ust düzey bir şey beklemiyorum. Şuan 2900₺ bu fiyata alınır mı? Tavsiye eder misiniz?

M Çevrimdışı

mbasar19

Yeni Üye
29 May 2020
8
33
Bende bu modele çok baktım, çok ust düzey bir şey beklemiyorum. Şuan 2900₺ bu fiyata alınır mı? Tavsiye eder misiniz?
ayakları çok kötü görünüyor, kumandası çok basit duruyor. Beni en çok rahatsız eden şeyler bunlar oldu. Görüntü ve ses kalitesi beni tatmin etti. 2.600 TL'ye almıştım.

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
ayakları çok kötü görünüyor, kumandası çok basit duruyor. Beni en çok rahatsız eden şeyler bunlar oldu. Görüntü ve ses kalitesi beni tatmin etti. 2.600 TL'ye almıştım.
2900tl ye sipariş geçtim hocam. Umarım sorunsuz sıkıntısız elime ulaşır, rica etsem görsel paylaşabilir misiniz?

B Çevrimdışı

Baskayok54

Yeni Üye
18 Haz 2020
3
40
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim uzun araştırmalar sonucunda yar performans olarak bu ürünü aldım. Ama malesef en önemli detay görüntü kalitesi malesef evimizde eski kullandığımız tv den farklı deyil her kanal değişik kalitede HD ful HD alakası yok sadece YouTube 4k video açarsanız sıkıntı olmuyor. Oda beş dakika d android vs güzel kumandasız gamepad lazım olmadığı içi. Deneyemedim. İzlerken tam karşısına geçmeniz lazım azcık kayarsanız görüntüde çok kötüleşiyor hani mide bulantısı bu ola gerek. Olay panalle alakalı olması lazım. Arka plan özellikle berbat siyah ama alacalı bulutlu suny den bi tık üstün beklerdim ama suny görüntü konusunda fark ayar LG panal kullandığı için sanırım. Bendeki model çercevesiz rms şiddetle tavsiye etmiyorum amacım kötülemek deyil görüntü istiyorum. Ha dersenizki güvenlik kamerası için vs o zaman olur. İade etmeyi deniyorum. Tv kurulumunda elektrikler yoktu oda nasip. Görüntü ayarı konusunda sayın adem helvacı beyden çok beklentim var ince detaylar hayat kurtarabilir. Tv garanti kapsamında su an iade aşamasında. Tüketicinin korunması hususunda görüntü kalitesinin kötü olması ayıplı mal konusuna girer mi yani 4k denip her kanalın farklı macerada olması. İade etmek içinnhaklı sebep arıyorum kanunen çok pişmanım. Awox şikayetvar dan bir defa bana ulaştı çalışıyordum. Gündüz hala vaktim olmuyor daha görüşemedik. Sonuç belli deyil yardım bekliyorum sabırla tvyi almak için üç ay bekledim. Şimdi iade etmek için... Tek sıkıntı görüntü ve ekran yansıtması da pek içaçıcı deyil sunny de yoktu aparatla sabitleyimce sıkıntı olmuyordu ama görüntü vardı bu facia merak ediyorum nasıl başarmışlar bu görüntünün önde iyi arkada kötü olmasını ve vs. Adem hocam saygılar sabırla yardımını bekliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt