AWOX U5000 4K ve U5600 4K Modellerini Sizler için Karşılaştırdım

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
IMG_20190621_132715.jpg

TV geldi kurulumunu bekliyoruz yüklemem gereken yazılımlar nelerdir acaba

Son düzenleme:
limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>​

Şuan çok zamanım olmadığı için ilgilenemiyorum. Program yükleme android performansı 4k performansı gibi konularda detaylı bilgi vermek isterim ilerleyen zamanlarda. Genel anlamda güzel bir tv ses berbat. Takılma vs olursa tv yi kumandadan kapatın anahtarından da kapatıp elektriğini kesin sonra açın düzelecektir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ADO hocam merhaba ben bilgisayarı tv den HDMI portundan kullanıyorum.
40" artık yetmiyor . Bu AWOX U5600 bu anlamda nasıldır. HDMI üzerinden 4K film seyredebilirmiyim.

Fikir vermesi açısından Pc ye hdmi üzerinden bağladım yanlız bendeki kablo 4k 30hz uyumlu. Hiçbir sıkıntı yok 4k filmleri rahatlıkla oynatırsınız. 4k olarak Dying Light oyununu açtım en fazla 30 fps sabit şekilde oynadım. Cs go gibi hareketli oyunlar da da performansını merak ediyorum fakat daha deneyemedim. Ama bulutlanma illaki yapıyor selamlar.

<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>​

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

pd.ufuk

Yeni Üye
10 Haz 2019
27
35
Benim TV de bugün kuruldu fakat, servis panel testlerini yapmadı açılıp kapanırken görünen mavi ekranda bir sorun olsa görünürdü deyip geçiştirdi.ama giderken ilk 1 ay oluşan sorunlarda birebir değişim oluyor bizi arayın dediler. Sadece TV'nin ayaklarını kurdu desem yeridir. Vaktim olunca kendim testleri yapacağım. Gündüz ekranda bir sorun görmedim. YouTube ilk bir kaç girişten sonra dondu. Tvyi Açıp kapatınca düzeldi. Program güncelleme yapınca düzelir diye umuyorum.

R Çevrimdışı

Recep GÖRMÜŞ 

Aktif Üye
2 Haz 2018
89
52
<iframe width="560" height="315" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Şuan çok zamanım olmadığı için ilgilenemiyorum. Program yükleme android performansı 4k performansı gibi konularda detaylı bilgi vermek isterim ilerleyen zamanlarda. Genel anlamda güzel bir tv ses berbat. Takılma vs olursa tv yi kumandadan kapatın anahtarından da kapatıp elektriğini kesin sonra açın düzelecektir.

Fikir vermesi açısından Pc ye hdmi üzerinden bağladım yanlız bendeki kablo 4k 30hz uyumlu. Hiçbir sıkıntı yok 4k filmleri rahatlıkla oynatırsınız. 4k olarak Dying Light oyununu açtım en fazla 30 fps sabit şekilde oynadım. Cs go gibi hareketli oyunlar da da performansını merak ediyorum fakat daha deneyemedim. Ama bulutlanma illaki yapıyor selamlar.

Teşekkürler

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49

Hdmi den bilgisayara bağlı iken ayarlar > hdmi edid dürümünü 2.0 getirirseniz monitör ayarlarından 60 hz seçebiliyorsunuz bilginize.

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49

Kendi youtube uygulaması üzerinden 1080p ve hdmi pc bağlantısı 4k üzerinden bu testleri yapabilirsiniz. 4K Monitör hz değerini 60 hz getirmeyi unutmayın. Farkı fark edeceksiniz eminim :saskin
Bu tarz tv lerin gerçek performansı 4k ne yazık ki. Ayrıca sıkıntı problem var mı görmüş olursunuz.​

P Çevrimdışı

pd.ufuk

Yeni Üye
10 Haz 2019
27
35
Hdmi girişlerinin hepsi 4k yayını destekliyor mu? Mi box yada pc yi hdmi dan bağladığımızda hangi hdmi girişine bağlamak gerek 4k yayın alabilmek için ?

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Hdmi girişlerinin hepsi 4k yayını destekliyor mu? Mi box yada pc yi hdmi dan bağladığımızda hangi hdmi girişine bağlamak gerek 4k yayın alabilmek için ?
Ben üç yuvayı da denedim 4k 60 hz destekliyor. Hdr için sanırım hdmi 1 yuvasının kullanımı gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam selamlar.

Y Çevrimdışı

yilmazefem

Yeni Üye
18 Eyl 2019
2
44
firetv kullanıyorum tv markasını bulamadım firetv kumandası ile tv yi kontrol edemiyorum. yapabilen varmı ? bu tv de kullanılan karta benzer kartı kullanan tv markaları hangileridir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt