AWOX U5000 4K ve U5600 4K Modellerini Sizler için Karşılaştırdım

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Hocam tavsiyen üzerine Regal 55r6520 almıştık çok memnun kaldık inşallah bu üründen de memnun kalırız Allah selamet versin

Screenshot_2019-06-17-11-36-14-736_com.gittigidiyormobil.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam tavsiyen üzerine Regal 55r6520 almıştık çok memnun kaldık inşallah bu üründen de memnun kalırız Allah selamet versin

Screenshot_2019-06-17-11-36-14-736_com.gittigidiyormobil.png

Elimden geldiğince tarafsız, Elimden geldiğince artısı eksisi her şeyini size anlatmaya çalıştığım ancak fiyatı ve panel kalitesi nedeniyle bilerek üzerinde çok durduğum bu modelin hiç birimizi utandırmamasını Allahtan dileyerek ''Hayırlı Olsun'' diyorum sevgili kardeşim :ok

Ürün teslimi ve kurulumu ve hatta en önemlisi sonrası konusunda lütfen detayları bizimle paylaşmayı ihmal etmeyiniz :ok

A Çevrimdışı

aarslan69

Yeni Üye
6 Şub 2019
18
55
@ A Ado Bey emekleriniz ve bu güzel bilgilendirici videolarınız için çok teşekkür ederim. Awox U5000 STR televizyonum var. Çözünürlük konusunda üstüne yok gibi( ). Ancak, Awox U5600 televizyona da çok sıcak bakar oldum :bye

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
@ A Ado Bey emekleriniz ve bu güzel bilgilendirici videolarınız için çok teşekkür ederim. Awox U5000 STR televizyonum var. Çözünürlük konusunda üstüne yok gibi( ). Ancak, Awox U5600 televizyona da çok sıcak bakar oldum :bye

Ellerinize, emeklerinize sağlık. Herkesin herkesten öğreneceği çok şey var bu hayatta. Ben de bu yöntemi 5600 de test edebilirim mesela :ok

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
:alala

Youtube da 4K video aratıp bularak desem?

Soruyu mu yanlış anladım acaba? :alala
4K aratip buluyorum ama kaliteyi secmeye gelince 1080p. 4k yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:alala

Youtube da 4K video aratıp bularak desem?

Soruyu mu yanlış anladım acaba? :alala
Yani kaliteyi secmeye gelince 1080p var en fazla 4k yok o yuzden dedim

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
Tv defolu gelmis ekrani disari dogru cikikti bu ne derken ekran kirildi 24 saat dolmadan ilki basarmis olduk neyse artik

P Çevrimdışı

pd.ufuk

Yeni Üye
10 Haz 2019
27
35
A Ado hocam Media markt netten aldığım Atmaca eletronik birleştirimi 55nu7400 TVyi yurtdışı üretimi olanlarla değiştirmek istedğimi talep ettim. Bunun olmayacağını iade edebileceğimi söylediler. Bende iade sürecini başlattım ve sizin yorumlarınız ve tvye güveninizle f/p Awox U5600str siparişini verdim. Süreci buradan paylaşacağım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tv defolu gelmis ekrani disari dogru cikikti bu ne derken ekran kirildi 24 saat dolmadan ilki basarmis olduk neyse artik
Umuyorum ki sizin üzerinizde değildir sorumluluk?

EDİT: Bir daha bir daha okudum yazdıklarınızı, yanlış anlamadıysam sizin elinizde kırıldı televizyon, konuyu detaylandırabilirmisiniz rica etsem?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado hocam Media markt netten aldığım Atmaca eletronik birleştirimi 55nu7400 TVyi yurtdışı üretimi olanlarla değiştirmek istedğimi talep ettim. Bunun olmayacağını iade edebileceğimi söylediler. Bende iade sürecini başlattım ve sizin yorumlarınız ve tvye güveninizle f/p Awox U5600str siparişini verdim. Süreci buradan paylaşacağım.

Kararınıza saygı duyuyorum lakin lütfen U5600STR den, bir NU7400 veya herhangi bir SAMSUNG tv performansı beklentiniz olmasın.

Elimden geldiğince tv nin size neler verebileceğini tek tek paylaşıyorum videolar ile.

TV gayet güzel ve bu fiyata alınabilecek bu ebat ve büyüklüklerde başka tv zaten bulamıyoruz lakin belli başlı eksikleri var onu unutmamak lazım. :ok

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30

EDİT: Bir daha bir daha okudum yazdıklarınızı, yanlış anlamadıysam sizin elinizde kırıldı televizyon, konuyu detaylandırabilirmisiniz rica etsem?
Adem bey malesef servis cok acemiydi bilgisizdi bizde acemiydik kontrol edemedik fabrika cikisi tv hatali kesin belli cami disariya dogru cikintili gece isten geldim tv actim o tarafta aciklik vardi isik geliyordu bu ne diye kontrol ederken kucuk bir baskiyla kirildi ama benim uyguladigim baski kiricak kadar degildi simdi servis resim cekmisti garanti belgesiyle ama ekranin butununu almamislar o bolge gozukmuyor malesef servisde sen kirmissin diye kabul etmiyor evet benim baskim sonucu oldu ama kucuk baskiydi yinede bu tv nin hatali uretim oldugu gercegini degistirmez

IMG-20190618-WA0002.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem bey malesef servis cok acemiydi bilgisizdi bizde acemiydik kontrol edemedik fabrika cikisi tv hatali kesin belli cami disariya dogru cikintili gece isten geldim tv actim o tarafta aciklik vardi isik geliyordu bu ne diye kontrol ederken kucuk bir baskiyla kirildi ama benim uyguladigim baski kiricak kadar degildi simdi servis resim cekmisti garanti belgesiyle ama ekranin butununu almamislar o bolge gozukmuyor malesef servisde sen kirmissin diye kabul etmiyor evet benim baskim sonucu oldu ama kucuk baskiydi yinede bu tv nin hatali uretim oldugu gercegini degistirmez

IMG-20190618-WA0002.jpg

IMG_20190618_111352.jpg
IMG_20190618_111340.jpg
IMG_20190618_111320.jpg
IMG_20190618_1036523431953448f8cc28.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt