AWOX TV Youtube Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakan ARIN Çevrimdışı

Hakan ARIN 

~~Empati kurmayı bilmeyen milletin bir ferdi.~~
Yeni Üye
26 Eki 2019
19
46
Hallettim ve ne olur ne olmaz diye yazılım linkini de ekledim.

Şu an konuda hem uygulama hem de yazılım linki mevcut :ok

Bilgi verildiği için teşekkür ederim :ok

Adem hocam "U5600STR" için verdiğiniz yeni TV işletim sistemi yazılımı 970mb ama daha önce YouTube videosuyla paylaşmış olduğunuz TV yazılımı yaklaşık 90mb boyutundaydı.
Şimdi kafalar karıştı tabi. :)

Hatalı yükleme yapmamak adına hangisi daha güncel ve hangisini yüklememiz daha sağlıklı olur belirtirseniz çok sevinirim.

Tahminim 90mb olan güncelleme şeklindeki bir yazılım, 970mb olan da tam boyutlu bir yazılım diye düşünüyorum ama emin olmadan da hareket etmek istemiyorum doğrusu. ( 90mb'lık yazılımda ki Rar ve Zip hataları beni işkillendirmedi desem yalan olur. :))))

İlginiz için teşekkür ediyorum. :)

Not: Awox'un android TV yazılımlarını güncelleme konusunda doğrudan cihaz vasıtasıyla internet üzerinden(OTA) güncelleme gibi bir planı var mı? Ayrıca resmi sitesinin bir alanında yazılım güncelleme için cihaz model, yazılım sürüm numaralarını ve yazılım çıkış tarihlerini içeren özel bir yazılım indirme alanı sunacak mı gibi sorularımızı ulaşabileceğiniz Awox yetkililerine iletirseniz çok sevinirim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem hocam "U5600STR" için verdiğiniz yeni TV işletim sistemi yazılımı 970mb ama daha önce YouTube videosuyla paylaşmış olduğunuz TV yazılımı yaklaşık 90mb boyutundaydı.
Şimdi kafalar karıştı tabi. :)

Hatalı yükleme yapmamak adına hangisi daha güncel ve hangisini yüklememiz daha sağlıklı olur belirtirseniz çok sevinirim.

Tahminim 90mb olan güncelleme şeklindeki bir yazılım, 970mb olan da tam boyutlu bir yazılım diye düşünüyorum ama emin olmadan da hareket etmek istemiyorum doğrusu. ( 90mb'lık yazılımda ki Rar ve Zip hataları beni işkillendirmedi desem yalan olur. :))))

İlginiz için teşekkür ediyorum. :)

Not: Awox'un android TV yazılımlarını güncelleme konusunda doğrudan cihaz vasıtasıyla internet üzerinden(OTA) güncelleme gibi bir planı var mı? Ayrıca resmi sitesinin bir alanında yazılım güncelleme için cihaz model, yazılım sürüm numaralarını ve yazılım çıkış tarihlerini içeren özel bir yazılım indirme alanı sunacak mı gibi sorularımızı ulaşabileceğiniz Awox yetkililerine iletirseniz çok sevinirim.
Selamlar; Aptoid uygulama olanı ile karışmış olmasın? :alala

İlk yayınladığım 970 , sonraki 981mb dolayındaydı sanki, veya aklımda yanlış kalmış da olabilir.

Bana yazılım linklerini paylaşırsanız çok sevinirim, yanlış bir şey yaptıysam düzelteyim :ok

Hakan ARIN Çevrimdışı

Hakan ARIN 

Yeni Üye
26 Eki 2019
19
46
Selamlar; Aptoid uygulama olanı ile karışmış olmasın? :alala

İlk yayınladığım 970 , sonraki 981mb dolayındaydı sanki, veya aklımda yanlış kalmış da olabilir.

Bana yazılım linklerini paylaşırsanız çok sevinirim, yanlış bir şey yaptıysam düzelteyim :ok

Linklerden biri buydu A Adem Helvacı hocam. Diğeri de yaklaşık aynı boyuttaydı. İçerisinden de bu ( 6586_DVBT_8G.bin ) dosya çıkmıştı yine. O yüzden tereddütte kaldım. Aptoid'in APK dosyaso değildi.

Hatta bu dosyalar ile ilgili rar dosyası hatası gibi bir mevzu olmuştu. WinRar'ın yeni sürümü gerekli demiştiniz. Güncel WinRAR sürümü ile ben de bu dosyayı açabilmiştim. İçerisinden "bin "uzantılı cihaz yazılımı çıkmıştı.

Screenshot_2019-11-24-17-50-18-318_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2019-11-24-17-53-48-084_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:
Hakan ARIN Çevrimdışı

Hakan ARIN 

Yeni Üye
26 Eki 2019
19
46
A Adem Helvacı hocam önceki mesajlarım gibi eksik olmasın diye öncelikle modelimizi yazarak doğru başlayalım. :)

U5600STR için yazıyorum yazdıklarımı.

Bu konunun ilk mesajında model belirtmeden verdiğiniz yazılım 970mb boyuta sahip. Youtube videosunun altında ise doğrudan adresine yönlendirmişsiniz ve oradaki yazılım 994mb.

Burada kafalar karışıyor. Hangisini yüklemeliyim?

E Çevrimdışı

emelözkoc42

Yeni Üye
15 Eki 2020
1
27
iyi günler awox youtube giriş yapamıyorum izi verilmiyor yazıyor videonuzu izledim yükleme de yaptım ama videoda ki şekiller değildi lutfen yardımcı olur musunuz

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
Adem bey merhaba Tv
49 UHL 650 49 SMART LED
ANAKART.MB 130S son 1 haftadır YouTube donuyor geçmişi temizledim çerezleri sildim çözünürlüğü düşürdüm ne yaptıysam olmuyor YouTube 1 .2 dk çalışıyor ve donuyor lütfen yardımcı olun tşk

A Çevrimdışı

awox01

Yeni Üye
14 Mar 2023
2
40
A Adem Helvacı hocam önceki mesajlarım gibi eksik olmasın diye öncelikle modelimizi yazarak doğru başlayalım. :)

U5600STR için yazıyorum yazdıklarımı.

Bu konunun ilk mesajında model belirtmeden verdiğiniz yazılım 970mb boyuta sahip. Youtube videosunun altında ise doğrudan adresine yönlendirmişsiniz ve oradaki yazılım 994mb.

Burada kafalar karışıyor. Hangisini yüklemeliyim?
hakan bey elinizde awox u5600str4ks yazılımı varsa bana göndere bilirmisiniz televizyon çökmüş durumda şuan awox01tv@gmail.com gönderirseniz teşekkürler

Hakan ARIN Çevrimdışı

Hakan ARIN 

Yeni Üye
26 Eki 2019
19
46
hakan bey elinizde awox u5600str4ks yazılımı varsa bana göndere bilirmisiniz televizyon çökmüş durumda şuan awox01tv@gmail.com gönderirseniz teşekkürler
Malesef. O cihazla ilgili başka sorunlar yaşandı, tüketici hakem heyetine kadar gitti mesele ve ürünün bedeli iade alındı. O yüzden o cihaz ile ilgili hiçbir dosyayı saklamıyorum artık. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt