Awox TV OTA güncellemesi rezaleti

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla adem hocam sabahtan beri denemedigim yöntem kalmadı biktim usandım bende tkgs koymak bu kadar mı zordu bu tv ye. Hangi frekansı denediysem eksik kanal var. Şu virus olayı bitsin elimden çıkartacağım zaten bu tv yi
Kırk takla atıyoruz çözmek için, çok iyi anlıyorum sizi

ToRnedo Çevrimdışı

ToRnedo 

Yeni Üye
23 Şub 2020
13
35
Ben arama yaptım eba lar dahil bir çok kanal var ancak sıralama yapmadım TV de çok izlemiyorum zaten

K Çevrimdışı

kursadsekban

Yeni Üye
28 May 2019
5
43
Açık ve net yazıyorum ki günlerdir lanet okuyorum bu yazılımı hazırlayan kişi veya kişilere.

Vestelin gözünü seveyim arkadaş. Manüel kanal aramadan gir frekansı, dakikada yüklesin , listenin sonundan istediğin yere taşı olsun bitsin.

Bu tvlerde her yeni kanal demek, 2 saatin heba edilmesi demek maalesef.
:) söylemesi ayıp 2 gündür kendimi eve bağladım ve 2 gündür uğraşıyorum halen sonuç alamadım. Eski kanal listesi silinip yenisini aratıp düzenlemeden olmayacak sanırım.
Ben işin bana göre kolayını buldum. Sabah kanal arama yapıp eba tv yi buluyor ve izliyoruz. dersler bittikten sonra fabrika ayarlarına dönüp mevcut kanal listeme dönüyorum günü bitiriyorum , sabah tekrar kanal arama böyle bir döngü. :))))

U Çevrimdışı

UFUKY

Yeni Üye
30 Tem 2019
10
38
Siz yaptınız mı? Çift ekran sorunu oluyor öyle olsa Adem bey yükleyin derdi bekleyin demezdi :) gerçi android mi android play store olmadan da çalışıyor android o yüzden çok üstüne düşmez servisi 3 5 kişi için sanmıyorum düzelteceklerini yada lisans alacakların... box almayı düşünüyorum ama o da gitmesin diye en temiz mibox almak sanırım

Şu anda kullanıyorum TV yi Netflix YouTube connect play gibi uygulamalar gayet stabil çift ekran sorunu nedir?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Awox intihar etmektir pişmanlıktır boşluğa düşmektir ben ne yaptım böyle demektir ?

ardaaran Çevrimdışı

ardaaran

Yeni Üye
27 Kas 2020
1
31
denemeye değer
Edit: yükledim işe yaradı hoşuma gitti Google Play'de var
Edit 2: DVB-S seçeneği yok yada ben bulamadım
Edit 3: bu yazılım n55lusk bana n55lusb gerekiyor DVB s için

Hocam selamlar, bu nasıl yükleniyor bir türlü beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri