Awox TV OTA güncellemesi rezaleti

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bu tv üreticilerine şaşırıp kalıyorum güncelleme ile ileri düzeye gidecekken illa bişeyleri eksik yapıyorlar.

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
U5600str yükledim ben sıkıntı olmadı ota dan güncelleme geliyor birde onuda yaptım sıkıntı yok şuanda

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Kanal aramasını nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar tkgs frekansından tarattigimda 50 kanal anca buluyor sizde nasıl

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Özelden gönderemedim ancak şu linke ulaştım eski olabilir bir fikrim yok riski göze alıp kurarsanız bize de bilgi verir misiniz :)
Bende arkadaşın paylaştığını yükledim sorun yok düzeldi TV
Sizde paylaşırsanız sorunu çözmüş olacağız :)
Ulaştığım link çözüme ulaştırdı bulduğum link de sizin paylaştığımız linke aynı bu n55lusb bana çok daha akıcı ve hızlı geldi otadan güncelleme de verdi resimleri müsait bir zamanda paylaşacağım Google Play servisleri olduğu içinde yükleyipte açamadığım bazı programlarında açabildim çok memnunum awox firmware'ine geçmeyide düşünmüyorum açıkçası

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Ulaştığım link çözüme ulaştırdı bulduğum link de sizin paylaştığımız linke aynı bu n55lusb bana çok daha akıcı ve hızlı geldi otadan güncelleme de verdi resimleri müsait bir zamanda paylaşacağım Google Play servisleri olduğu içinde yükleyipte açamadığım bazı programlarında açabildim çok memnunum awox firmware'ine geçmeyide düşünüyorum açıkçası

Dh de ki konuda kanal + - tuşlarının çalışmadığından bahsediyordu sizde öyle bi sıkıntı var mi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt