Awox TV OTA güncellemesi rezaleti

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Dh de ki konuda kanal + - tuşlarının çalışmadığından bahsediyordu sizde öyle bi sıkıntı var mi
Bende çalışıyor bu sorunsuz bir firmware güncelleme yaptım ondanmıdır bilmiyorum yada her Tv'de tam uyumlu çalışır mı onunda bilmiyorum ben risk alıp yükledim memnunum

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Bende çalışıyor bu sorunsuz bir firmware güncelleme yaptım ondanmıdır bilmiyorum yada her Tv'de tam uyumlu çalışır mı onunda bilmiyorum ben risk alıp yükledim memnunum

Bende şimdi yükledim hocam ota güncellemesi yapıyorum

Söyle bi link buldum new ui yazıyor ama bi farkı yok

Bu arada kanal arama yapıyorum ama kanal bilmiyor siz nasıl yaptiniz

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Ok tuşuna basınca çıkan kanal listesi çıkmıyor bende sizde öyle bi durum var mi

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Mute nin üstünde list tuşu var ordan açılıyor

Teşekkürler hocam. Yazılım gayet güzel mı boxta 4k 60 hz alabiliyorum artık awox yazılımında 4k 30 alabiliyordum en fazla bu yüzden netflix uhd aktif olmuyordu artık aktif. Kanal geçişleri gayet hızlı eski yedeğimi yükledim sıkıntı olmadı lakin yeni kanal arama halen sıkıntı bu tv de doğru düzgün kanal bulmuyor tkgs frekansı girdiğimde

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Teşekkürler hocam. Yazılım gayet güzel mı boxta 4k 60 hz alabiliyorum artık awox yazılımında 4k 30 alabiliyordum en fazla bu yüzden netflix uhd aktif olmuyordu artık aktif. Kanal geçişleri gayet hızlı eski yedeğimi yükledim sıkıntı olmadı lakin yeni kanal arama halen sıkıntı bu tv de doğru düzgün kanal bulmuyor tkgs frekansı girdiğimde
Hazir kanal listesi var onu yükleyin

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Bende şimdi yükledim hocam ota güncellemesi yapıyorum

Söyle bi link buldum new ui yazıyor ama bi farkı yok

Bu arada kanal arama yapıyorum ama kanal bilmiyor siz nasıl yaptiniz
Menü/kanal/bulaşık kurulum/şebeke arama frekansını ekleyin mavi tuştan arama yapın ama seçeneği ağ olarak ayarlayın ve arayın ama kanal sırası karışık oluyor

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Menü/kanal/bulaşık kurulum/şebeke arama frekansını ekleyin mavi tuştan arama yapın ama seçeneği ağ olarak ayarlayın ve arayın ama kanal sırası karışık oluyor
Denedim hocam bi çok frekans denedim hatta en fazla 50 60 kanal buluyor hepsi çıkmıyor

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Son düzenleme:
D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Denedim hocam bi çok frekans denedim hatta en fazla 50 60 kanal buluyor hepsi çıkmıyor
Önce türksatı seç ok'a bas sonra 12380 V SR:27500 bu frekansı ekle ok'a bas üzerinde kırmızı tik çıksın sonra mavi tuşa baş ağ araması yap 500 ila 600 arasında kanal çıktı bende

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Önce türksatı seç ok'a bas sonra 12380 V SR:27500 bu frekansı ekle ok'a bas üzerinde kırmızı tik çıksın sonra mavi tuşa baş ağ araması yap 500 ila 600 arasında kanal çıktı bende
O zaman bizim merkezi sistemde sıkıntı var hocam dediginiz şekilde yapmıştım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam mümkünse güncel kanal listenizin yedeğini upload edebilir misiniz buraya

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yok hocam şimdi denedim ben
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada adem hocam eklemek istediğim kanallar var . Bunları manüel arama yaparak eklemek istiyorum ama yeni kanal bulduğunda eski kanalların hepsini siliyor. Eski kanallar silinmeden yeni kanal eklemek mumkunmu

Açık ve net yazıyorum ki günlerdir lanet okuyorum bu yazılımı hazırlayan kişi veya kişilere.

Vestelin gözünü seveyim arkadaş. Manüel kanal aramadan gir frekansı, dakikada yüklesin , listenin sonundan istediğin yere taşı olsun bitsin.

Bu tvlerde her yeni kanal demek, 2 saatin heba edilmesi demek maalesef.

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Açık ve net yazıyorum ki günlerdir lanet okuyorum bu yazılımı hazırlayan kişi veya kişilere.

Vestelin gözünü seveyim arkadaş. Manüel kanal aramadan gir frekansı, dakikada yüklesin , listenin sonundan istediğin yere taşı olsun bitsin.

Bu tvlerde her yeni kanal demek, 2 saatin heba edilmesi demek maalesef.
Valla adem hocam sabahtan beri denemedigim yöntem kalmadı biktim usandım bende tkgs koymak bu kadar mı zordu bu tv ye. Hangi frekansı denediysem eksik kanal var. Şu virus olayı bitsin elimden çıkartacağım zaten bu tv yi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt