AWOX düşünenler buraya bir baksın !

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Geçmiş olsun arkadaşım çok sevimdim senin adına ?

Bu markadan ömrüm boyunca uzak duracağım ve ne kadar tanıdığım varsa onlarıda uzak tutacağım. Bunlar TV felan üretmesin sanayide kaportacılık felan yapsınlar , onuda beceremezler yaa neysee.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yeni tv hayırlı olsun hocam. :mutlu
Teşekkürler. İnşallah diyelim. Valla daha uğraşacak takatimde kalmadı...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Geçmiş olsun arkadaşım çok sevimdim senin adına ?

Bu markadan ömrüm boyunca uzak duracağım ve ne kadar tanıdığım varsa onlarıda uzak tutacağım. Bunlar TV felan üretmesin sanayide kaportacılık felan yapsınlar , onuda beceremezler yaa neysee.
Öncelikle teşekkür ederim. ?
Bu marka için al benden de o kadar... Servis ve hizmet politikası, müşteri memnuniyeti politikası, tüketici hakları politikası bu markada yok. Politikaları alacaksın paranı riske atacaksın daha bana selam vermeyeceksin!.

E ne olacak şimdi yerli malı yurdun malı? (montaj üretim)...

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Teşekkürler. İnşallah diyelim. Valla daha uğraşacak takatimde kalmadı...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle teşekkür ederim. ?
Bu marka için al benden de o kadar... Servis ve hizmet politikası, müşteri memnuniyeti politikası, tüketici hakları politikası bu markada yok. Politikaları alacaksın paranı riske atacaksın daha bana selam vermeyeceksin!.

E ne olacak şimdi yerli malı yurdun malı? (montaj üretim)...
Yerlide Vestel'den şaşmam , servis , müşteri memnuniyeti konusunda en iyi yerli marka bence. Awox bu kafayla devam etsin bakalım nereye kadar gidecek. Sen yine sabırlı adammışsın , ben o tv yi alırdım hiç üşenmez giderdim bunların yerine neredelerse artık , atardım tv yi yere dökerdim benzinide üstüne verirdim ateşi , bütün yaşadıklarımı açıklayıcı bir şekilde anlatır bi videoyla beraber bütün internet mecralarına atardım videoyu.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yerlide Vestel'den şaşmam , servis , müşteri memnuniyeti konusunda en iyi yerli marka bence. Awox bu kafayla devam etsin bakalım nereye kadar gidecek. Sen yine sabırlı adammışsın , ben o tv yi alırdım hiç üşenmez giderdim bunların yerine neredelerse artık , atardım tv yi yere dökerdim benzinide üstüne verirdim ateşi , bütün yaşadıklarımı açıklayıcı bir şekilde anlatır bi videoyla beraber bütün internet mecralarına atardım videoyu.
Fabrikası yakın olsa inanın yapıcaktım. Hatta durumum müsait olsa balkondan aşağı atıp videoları mecrada yayınlayacaktım. Bir nefret ettim bir tiksindim ki anlatamam. Sanki ben awoxum onlar müşteri oldu. Hakkımı helal etmiyorum. Sanki işim gücüm buymuş gibi aylarca bu amatör de demiyorum daha başka bir şey bu. Bunlarla uğraştım. İtekleye kakalaya hizmet nerede görülmüş... Senin müşteri memnuniyetin olmadıktan sonra bu kafayla gidersen... Ha ekstra bir şey de istemiyorum. Çok umursuzlar tüketici kanunu haricinde kendilerince kural kanunları var. Ben mahkemeye de veriyordum. Ben yine mağdur olucaktım. Uğraş dur. Elimde yine kozum var. Şuan istesem yine veririm.
Siz siz olun çeken bilir gerçi. Bu markadan uzak durun yanına yaklaşmayın.. Yada on değil yüz kere düşünün. Ben f/p ürünü olur dedim yerli dedim. Paramla rezil oldum. Önce üretim yapıyorsan bazı şeyler basit şeyler profesyonel olacaksın.. Bir bim a101 bile bunlardan bin kat profesyonel.. Gidip iade edip kolayca değiştirebiliyorsun.. Ben hayatımda böyle bir şey ne gördüm ne de duydum...

Vesteli bu kefeye koymak yanlış olur...

B Çevrimdışı

bluemagic1903

Yeni Üye
3 Haz 2018
12
35
Kardeşim çokça geçmiş olsun konuna denk gelmiştim fakat denemek istedim ben ikinci tecrubeyim eğer çözüme kavuşturmazlarsa instgrama reklam vereceğim parasını verip müşteri mağdur etmek ne demek o zaman görelim bı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt