AWOX dan size selam var arkadaşlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Bildiğiniz üzere sizler ile AWOX markası üzerine bir konu başlığında sohbet etmiştik. Sizler şikayetlerinizi dile getirdiniz, ben de bunları ilgili noktaya ulaştıracağımı söylemiştim.

İşte bu doğrultuda bu gün saat 11:47 de Awox Genel Müdürlükten beni aradılar (TECTONE ANONİM ŞİRKETİ) ve Genel Müdürlerinin benimle görüşmek istediklerini belirtip müsait olup olmadığımı sordular.

Ben de o esnada Mağazadaydım ve müsait olduğumu bildirdim.

Telefondaki Beyefendi Sayın Ahmet M. idi, (Kendisinden izin almayı unuttum o nedenle soyismini yazmak istemedim) yazdığım maili detaylı okuduğunu, konuyu anlamış olmasına rağmen yine de benimle de görüşmek istediğini belirtip bir kere de benden dinlemek istediğini belirtti gayet nazik bir dil ile.

Ben de kendisine gerek sahada yüzyüze görüştüğüm kullanıcılardan, gerekse forum ortamında sizlerin dile getirdiği şikayetleri tek tek aktardım. Hem sizin şikayetlerinizi hem de kendi düşüncelerimi ifade ettim. Konuşmanın içeriğinden anladığım kadarı ile aktardığım bazı şeyleri not aldığını fark ettim ki inanın bu çok hoşuma gitti zira belli ki sırf arayıp da ''aramış olayım bari'' diyerek işin içinden çıkmak istememiş bu belli.

Kendisine son olarak '' AWOX markasına gönül vermiş bu insanların düşüncelerine değer vermek gerektiğini düşünüyorum, bu anlamda gelişmeye yönelik bazı girşimlerde bulunulmasını rica ediyorum'' dediğimde Ahmet bey aynı kibar yaklaşımı ile bunu mutlaka teknik ekibi ile paylaşıp neler yapılabileceğini araştıracağını beyan etti, Sizlere de selamlarını iletti :ok

Gayet halktan bir yaklaşım sergilemesi nedeniyle ciddi anlamda buradan tebrik ediyorum kendisini.

İnsan gerektiğinde salon beyefendisi olup, yine gerektiğinde sokakta bol kimyonlu kokoreç yiyebilmeli, biz bununla gerçek bir HALK ız :ok

Selamı üzerimde kalmasın değerli dostlarım. Bu anlamda ben de kendilerine bir kere daha teşekkürlerimi iletiyorum ilgilerinden ve geri dönüşlerinden dolayı.

Umuyorum en kısa zamanda güzel haberler alırız kendilerinden :ok

Görüşmek üzere :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hayırlısı olsun. Umarız ürünlerinde güzel gelişmeler görürüz.
Ürün gamına içinde tuner barındırmayan monitör TV'ler eklese güzel olacağı kanaatindeyim. :rock

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlısı olsun. Umarız ürünlerinde güzel gelişmeler görürüz.
Ürün gamına içinde tuner barındırmayan monitör TV'ler eklese güzel olacağı kanaatindeyim. :rock

MAYIS ayındaki Beyaz Eşya ataklarını, Klima sektörü takip edecekmiş ama bakalım Umutcum.
Bana göre katedilmesi gereken çok yolları var ancak kendileri de ultra mega iddialı girmiyorlar düşüncesindeyim. Adım adım mantığı bu bence. :ok

Eğer ayarlayabilirsem özel izin ile üretim tesislerine girmeyi düşünüyorum ancak bunun için önce kendi zamanımı sonra da organizasyonu ayarlamam lazım. Bu vesile ile düşünce ve taleplerimizi de birinci elden aktarabilirim kendilerine :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Aleyküm selam.. Öncelikle Türkiye adına ve yerli üretim adına insanın nede olsa hoşuna gidiyor. Fakat reklam tanıtım bunlarda önemli aynı zamanda..
Mesela Samsun çiftlikteki evkur şubesine girdim. Bir sorim belki vardır dedim. Tv standının orda gezerken satıcı buyrun dedi. AWOX tv var mı? diye sordum. Satıcı o hangi marka Vestel in mi? diye sordu. Hayır kendi başına Tekirdağ da fabrikası olan bir marka dedim. Tuhaf tuhaf bana bakıyor :hmm
Tabiki de hepsi herşey hemen olmuyor. Ama yazılım gibi bu tip gerekli durumlar için bence atağa geçmeliler. En basitinden (mersat) magbox mercury gibi uydu alıcılarına bile yazılım güncellemesi geliyor.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
MAYIS ayındaki Beyaz Eşya ataklarını, Klima sektörü takip edecekmiş ama bakalım Umutcum.
Bana göre katedilmesi gereken çok yolları var ancak kendileri de ultra mega iddialı girmiyorlar düşüncesindeyim. Adım adım mantığı bu bence. :ok

Eğer ayarlayabilirsem özel izin ile üretim tesislerine girmeyi düşünüyorum ancak bunun için önce kendi zamanımı sonra da organizasyonu ayarlamam lazım. Bu vesile ile düşünce ve taleplerimizi de birinci elden aktarabilirim kendilerine :ok
En güzeli tabiki de sizin gibi bir üstadın aracı olması....

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
:clap2 Girişimleriniz ve bizlerin dertlerini birebir aktardığınız için hem size, hem Sayın Genel Müdür'e teşekkürler. İnşallah çok daha iyi günler ve gelişmiş ürünler bizleri bekliyor olacak. Sosyal medyanın gücünü ve etkisini kavrayamayan firmalar, bir arpa boyu yol gidemezler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
:clap2 Girişimleriniz ve bizlerin dertlerini birebir aktardığınız için hem size, hem Sayın Genel Müdür'e teşekkürler. İnşallah çok daha iyi günler ve gelişmiş ürünler bizleri bekliyor olacak. Sosyal medyanın gücünü ve etkisini kavrayamayan firmalar, bir arpa boyu yol gidemezler.

İnancınız ve desteğiniz için ben teşekkür ederim azizim, İnşallah birlikte başaracağız bir çok pozitif gelişmeyi :ok

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Aleyküm Selam, umarım eksiklerini en kısa sürede görüp pozitif yönde atılım yapar.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
DEMO yapmasını öğrensiler öncelikle ve kıysınlar paraya Demo çektirsinler!
Adamlar montajcı ve her işe dalacaklarmış gibi geldi bana,bunu beğenmedim! gerçi hemen hepsi hatta tamamı bunu yapıyor!

Bir de yalnış anlamadıysam adamlar FHD panelmi üretiyor sadece? bilen birisi düzeltsin ltf
UHD panel neden sadece 65 de vardır? bu ne iş anlamadım:ara

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
A.slm
Umarim Son Kullanicinin Taleplerini Gormezden Gelmezler

Kullanicisina Kulak Veren Firma Herdaim Ayakta Kalir. :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
DEMO yapmasını öğrensiler öncelikle ve kıysınlar paraya Demo çektirsinler!
Adamlar montajcı ve her işe dalacaklarmış gibi geldi bana,bunu beğenmedim! gerçi hemen hepsi hatta tamamı bunu yapıyor!

Bir de yalnış anlamadıysam adamlar FHD panelmi üretiyor sadece? bilen birisi düzeltsin ltf
UHD panel neden sadece 65 de vardır? bu ne iş anlamadım:ara

Abi bence FHD'de kalsınlar ya. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt