Awox 55 led tv dikey gölgelenme

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Resim gönderdim benim TV de var mı

IMG_20191117_184543.jpg
IMG_20191117_184541.jpg
IMG_20191117_184537664a409142350380.jpg
IMG_20191117_184535ad91fc391c326964.jpg
Evet var gibi.. Maç yayınlarında denediniz mi? Birde bu tip gölgelenmeler az çok her led tvde oluyor fakat awox TV'lerde panel kalitesinden dolayı daha çok belirgin ve sözde garanti kapsamına da girmiyor. İçinize sinmediyse ve iade şansınız varsa ben iade edin derim. ?

T Çevrimdışı

tülin toker

Yeni Üye
15 Kas 2019
65
31
Evet var gibi.. Maç yayınlarında denediniz mi? Birde bu tip gölgelenmeler az çok her led tvde oluyor fakat awox TV'lerde panel kalitesinden dolayı daha çok belirgin ve sözde garanti kapsamına da girmiyor. İçinize sinmediyse ve iade şansınız varsa ben iade edin derim. ?
[/QUOTbu olay garantiye girmiyor mu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

garanti yeni basladı 13 gün hakkım var iade etsem mi bilemesim çok bariz birşey de yok aslında

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Ozy x

Yeni Üye
14 Kas 2021
10
36
Alalı ne kadar oldu? Eğer yeni değilse ki yeni değil gibi ekran kirine benziyor...!
Yaklaşık 3 yıllık bir Tv. İkinci el olarak aldım, aldığımda dışında da baya bir toz vardı. Temizlemek mantıklı mı

Yaklaşık 3 yıllık bir Tv. İkinci el olarak aldım, aldığımda dışında da baya bir toz vardı. Temizlemek mantıklı mı
Ve tozlar bu şekilde simetrik olarak görünebilir mi hocam

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44

Ve tozlar bu şekilde simetrik olarak görünebilir mi hocam
Ekran kiri derken dış yüzey kiri değil.. Panel sökülüp katmanlar vs. temizlik yapılmalı. 500 TL civarı bir masrafı olur tam bilmiyorum..!

O Çevrimdışı

Ozy x

Yeni Üye
14 Kas 2021
10
36
Ekran kiri derken dış yüzey kiri değil.. Panel sökülüp katmanlar vs. temizlik yapılmalı. 500 TL civarı bir masrafı olur tam bilmiyorum..!
Anlıyorum.. Kir ise fotoğraftaki gibi simetrik olarak görünme ihtimali var mı?

Dikkat ettiyseniz belirli aralıklarla iniyor siyahlıklar

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44

Dikkat ettiyseniz belirli aralıklarla iniyor siyahlıklar
Simetrik olarak görünebilir çünkü ışığın olduğu barlarda ısı daha fazla olduğu için kir oralarda yoğun olabilir. Yada bazı kirler kasa açıklığına göre de değişebiliyor veya köşelerde...

Geri
Üst Alt