AWOX 55 inç 140 ekran led tv inceleme

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Anlaşmalı oldugu kargoya verin, karşı ödemeli olarak? Müşteri hizmetlerinide arayın not olarak fabrikadaki ilgili birimlere söylesinler?
Nerden bileceksin işte keşke öyle yapsaydık ama.... Neyse pazartesi gününü bekliyorum. Servise soruyorum hangi kargo ile çalışıyorsunuz diye onuda söylemiyor. Lafı dolaştırıyor. Bakalım hayırlısı.. Teşekkür ederim :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Evet tv bugün geldi. Fakat gittiği gibi geri geldi. Kullanmaktan başka çare yok. Fakat pazartesi mh aricam. Geniş bilgi almak için. Çarşambada ki teknik servise ayriyeten teşekkür ediyorum. İlgi alakalarından dolayı.

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
Evet tv bugün geldi. Fakat gittiği gibi geri geldi. Kullanmaktan başka çare yok. Fakat pazartesi mh aricam. Geniş bilgi almak için. Çarşambada ki teknik servise ayriyeten teşekkür ediyorum. İlgi alakalarından dolayı.
Bir de kardeşim şu şekilde bakmak lazım,ürünün fabrikada sorunun giderilmedigini onun yerine size sıfır ürün verildiğini, verilen ürününde iyi görüntü veren cihaz olmadığını düşünelim? Sizce ne yapardınız? ( Sıfır ürün verilecek olursa ona göre tedbir alınız?)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bir de kardeşim şu şekilde bakmak lazım,ürünün fabrikada sorunun giderilmedigini onun yerine size sıfır ürün verildiğini, verilen ürününde iyi görüntü veren cihaz olmadığını düşünelim? Sizce ne yapardınız? ( Sıfır ürün verilecek olursa ona göre tedbir alınız?)
Evet gönderirken onu da düşünmedim değil... Haklısınız...

D Çevrimdışı

deta53

Yeni Üye
3 Haz 2018
21
43
@ TKartaL tkartal merhaba bugün tv ye usb den mkv 1080p formatında bir kaç film takıp denedim sorunsuz oynatıyor fakat ses gelmiyor.. dts ses formatını tv desteklemiyor sanırım bunun bir çözümü varmı güzelim 1080p fimlerde takılmasız oynatmasına rağmen ses yok.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
@ TKartaL tkartal merhaba bugün tv ye usb den mkv 1080p formatında bir kaç film takıp denedim sorunsuz oynatıyor fakat ses gelmiyor.. dts ses formatını tv desteklemiyor sanırım bunun bir çözümü varmı güzelim 1080p fimlerde takılmasız oynatmasına rağmen ses yok.
buna yapacak herhangi birşey yok ses sadece 2 kanallı destekliyor ac3 , dts ve dts hd desteklemiyor. sadece stereo ses formatı var tv de

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Üretici ve yöneticilerinin VİZYON genişletmeleri dışında çözüm yok maalesf :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Valla media oynatıcı haricinde yok. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyorlar ya....
Sayın awox lütfen Ado ustanın dediği gibi vizyon ve atılım şart... Ve en önemlisi lütfen profesyonellik.... Olmazsa olmazlardan... Inşallah kısa zamanda olur..

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
Valla media oynatıcı haricinde yok. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyorlar ya....
Sayın awox lütfen Ado ustanın dediği gibi vizyon ve atılım şart... Ve en önemlisi lütfen profesyonellik.... Olmazsa olmazlardan... Inşallah kısa zamanda olur..
Sizdeki tv box bu işlemi görmüyor mu peki?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt