Aşk ve Tavsiyeler

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Yanlış anlama ama tek tabanca olmak en iyisi. Ama yanlızlıktan sıkıldıysan bilemem. Dua et nazlı çıkmasın. Ben geçen yaz bi kız arkadaşım oldu nazlıydı biraz sonu kötü bitti

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yanlış anlama ama tek tabanca olmak en iyisi. Ama yanlızlıktan sıkıldıysan bilemem. Dua et nazlı çıkmasın. Ben geçen yaz bi kız arkadaşım oldu nazlıydı biraz sonu kötü bitti
kardeşim 2014 ten bu yana yalnızım ve çevremdeki herkesi kıskanıyorum güzellik merkezindeki kız sevgilisi varmış mecbur geri çekildik sevgilisi varsa nişanlısı ayıp olur yanaşmak

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
oooo patates oldu o patates
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben eczacı teknisyeniyim kız karşı hastanede hemşire yatan hasta bölümünde :cool

patates çok kıymetliydi bundan birkaç ay öncesine kadar millet kuyruğa giriyordu tabi şimdi ucuzladı kıymeti kalmadı :hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
patates çok kıymetliydi bundan birkaç ay öncesine kadar millet kuyruğa giriyordu tabi şimdi ucuzladı kıymeti kalmadı :hihi
:clap2:clap2:clap2:clap2:ok:ok:ok:haha1:haha1:haha1:haha1 sesli güldüm allahta seni güldürsün değerli kardeşim valla sevgilisi vardı onun mecbur geri vites yaptık yolu değiştirdik bakalım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

O zaman kendi huyuna suyuna uygun birini bulmaya çalış
çok güzel olması şart değil yoksa hergün kavga dövüş :clap2 insani olsun yeterli benim için

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
daha yaşın genç (eğer doğruysa profilinin altında 22 görünüyor?), bu işlerde ısmarlama, acele iş olmaz.. hele bilgisayardan forumdan alınacak tavsiyelerle hiç olmaz.. akışına bırakacaksın, nasip kısmet işleri bunlar. üzerine gittikçe, kafaya taktıkça daha çok ayağına dolanır benden söylemesi :hihi

bir dönem kız tavlama taktikleri içeren kitaplar falan moda olmuştu, işe yarasaydı o kitaplar best-seller olur satış rekorları kırarlardı :sirit

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ooo hemseri he. vayy eczanede işler nasıl bende levmontcuyum ? Samsun da tabiki. Öğlen yemeğe çıkar kur sohbeti en mantiklisi bu .

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
daha yaşın genç (eğer doğruysa profilinin altında 22 görünüyor?), bu işlerde ısmarlama, acele iş olmaz.. hele bilgisayardan forumdan alınacak tavsiyelerle hiç olmaz.. akışına bırakacaksın, nasip kısmet işleri bunlar. üzerine gittikçe, kafaya taktıkça daha çok ayağına dolanır benden söylemesi :hihi

bir dönem kız tavlama taktikleri içeren kitaplar falan moda olmuştu, işe yarasaydı o kitaplar best-seller olur satış rekorları kırarlardı :sirit
yorumun için teşekkürler kardeşimde vaktidir artık diye düşünüyorum 1 yıl tam tanışma faslı rayların yerine oturması sürer 3-4 yıl da nişan desen işte yaş tamamlanır

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
bende diyorum ki bu işin zamanı vakti olmaz eğer görücü usulü evlenmeyeceksen.. neyse bol şanslar sana ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Direk sor,"konuştuğun,sözlün,nişanlın" varmı diye,zaten senden hoşlanıyorsa gerisi kendi kendine gelişir,tersi ise cevap "evet" olur :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt