Aşk Hayatıyla ilgili tavsiyeler

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Ne ararsan var diyorsun. :kiskis
Sermaye varsa şansını deneyebilirsin.
Ben al-sat yapmayı düşünüyordum ama nedense istemiyorum da. :hihi
Ben girdim o işe de kazanılan paraya göre harcanan zaman çok fazla. Bi tane topladım parça parça ucuza alıp hazır şimdi satıcam kasayı. Hatta bir arkadaşı soktum bu işe o da denedi de birkaç yüz lira ancak kar etti aldığı parçalar bozuk çıktığından. Öyle elektronikçi dükkanı filan açmak malzeme depolayıp satmak esnaflık olarak güzel ama potansiyeli düşük diye düşünüyorum çoğu insan artık bozulan şeyin yerine yenisini alıyor ve alacağı ürünleri de internetten sipariş veriyor. Bence böyle bir işe merakınız varsa elektronik hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin en azından bir mühendisin ilk sene göreceği temel prensipleri kavradıktan sonra kart seviyesinde tamir yapmayı öğrenin basit işleri bu sırada devam ettirebilirsiniz ancak kart seviyesinde tamir önü ciddi açık ve kar marjı yüksek iş. Hemde bir sürü anakart ve cihazın çöpe gitmesini önlemiş oluyorsunuz çevreye de katkınız oluyor.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hazır pandemi ortamı işte düğün masrafı falan hiçbişey yok direk götür bas nikahı
Hakkaten evlenenler yırttı düğün masrafından :hihi :hihi :hihi :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben girdim o işe de kazanılan paraya göre harcanan zaman çok fazla. Bi tane topladım parça parça ucuza alıp hazır şimdi satıcam kasayı. Hatta bir arkadaşı soktum bu işe o da denedi de birkaç yüz lira ancak kar etti aldığı parçalar bozuk çıktığından. Öyle elektronikçi dükkanı filan açmak malzeme depolayıp satmak esnaflık olarak güzel ama potansiyeli düşük diye düşünüyorum çoğu insan artık bozulan şeyin yerine yenisini alıyor ve alacağı ürünleri de internetten sipariş veriyor. Bence böyle bir işe merakınız varsa elektronik hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin en azından bir mühendisin ilk sene göreceği temel prensipleri kavradıktan sonra kart seviyesinde tamir yapmayı öğrenin basit işleri bu sırada devam ettirebilirsiniz ancak kart seviyesinde tamir önü ciddi açık ve kar marjı yüksek iş. Hemde bir sürü anakart ve cihazın çöpe gitmesini önlemiş oluyorsunuz çevreye de katkınız oluyor.
Hay yaşa kardeşim çok güzel özetlemişsin.Sağolasın

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Döviz nedeniye cihazlarını tamire getiren insan sayısının arttığını söyleyen de var, bilemiyorum.
Zaten şu devirde dükkan işletmek çok zor.
Büyük firmalarla rekabet imkansız.
Ne varsa tamirde var. Ya da sistem kurulumu. (Uydu, güvenlik, network)

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
İngilizce biliyor musunuz bilmiyorum ama bildiğim bu konuda iki önemli kanalı paylaşayım en azından yapılan işlemler hakkından bilginiz olur.

Macbook Tamiri Ustası: Louis Rossmann

Eline geçen her türlü kartı tamir eden adam: Electronics repair school

Bu konuda nasıl Türkçe kaynaklar var bilmiyorum ama mutlaka araştırırsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Şöyle bir kanal vardı daha basit tamirler yapıyor ama inceleyebilirsiniz:

Döviz nedeniye cihazlarını tamire getiren insan sayısının arttığını söyleyen de var, bilemiyorum.
Çok doğru tamir en az sermaye isteyen iş ama bilgi birikimi çok olmalı kurulum işi de iyi ama biraz sermaye ister kurumsal işlere gidilirse çok kârlı olabilir.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Koray merhaba. Yolda konuşurken sor diyen benim.Sen kız beni balkonda görünce kaçıyor,ama yolda konuşuyoruz demiştin,onun için yolda konuşurken sor dedim.Açıkça benim niyetim ciddi önce birbirimizi iyice tanıyalım,arkadaş olalım,eğer anlaşabilirsek evlenmeyi düşünüyorum dersin.O da ciddiyse ve olumlu cevap verirse devam edersiniz,olumsuzsa herkes kendi yoluna gider.Haydi hayırlısı.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Allah herkesin gönlüne göre versin.

İngilizce biliyor musunuz bilmiyorum ama bildiğim bu konuda iki önemli kanalı paylaşayım en azından yapılan işlemler hakkından bilginiz olur.

Macbook Tamiri Ustası: Louis Rossmann

Eline geçen her türlü kartı tamir eden adam: Electronics repair school

Bu konuda nasıl Türkçe kaynaklar var bilmiyorum ama mutlaka araştırırsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Şöyle bir kanal vardı daha basit tamirler yapıyor ama inceleyebilirsiniz:

Çok doğru tamir en az sermaye isteyen iş ama bilgi birikimi çok olmalı kurulum işi de iyi ama biraz sermaye ister kurumsal işlere gidilirse çok kârlı olabilir.
Bakalım artık hayırlısı.Bu arada bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim.

Koray merhaba. Yolda konuşurken sor diyen benim.Sen kız beni balkonda görünce kaçıyor,ama yolda konuşuyoruz demiştin,onun için yolda konuşurken sor dedim.Açıkça benim niyetim ciddi önce birbirimizi iyice tanıyalım,arkadaş olalım,eğer anlaşabilirsek evlenmeyi düşünüyorum dersin.O da ciddiyse ve olumlu cevap verirse devam edersiniz,olumsuzsa herkes kendi yoluna gider.Haydi hayırlısı.
Meraba abi çok hızlı girişim olmazmı yani bildiğim kadarıyla önce tanışma,sonra arkadaşlık,sonra flört,söz,nişan,sonuncusu evlilik zaten abi gerçekten aşık oldum galiba kıza birazcık daha ışık alsam diyet yapmama sebeb olacak :hihi :hihi :hihi

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Twitter da hastag açalım koro96 ölmesin diye

İçerikde karşılıksız aşk intihara sürüklüyor falan olsun

Bak garanti veriyorum ertesi gün Esra Erol da programdasın ordan da izdivaç programlarına transferi olursun yürür gidersin

Tutar bu proje deneyelim derim :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sabah saat 8 de uyandım bugün balkona çıktım kahveye balkondaydı benimki oturdum bir baktım ki çaktırmadan aşağıya bakıyor yukarı baktım yüzünü çevirdi annesiyle oturmuşlardı sonra telefondan video filan açıp izledim dikkat çekmemek için ilgilenmemiş gibi yapmamak için yine çaktırmadan baktı sonra bi baktım annesi bakıyor aşağı taraflara sonra tekrar kız baktı en son hiç bakmaz oldum bi baktım 10 dk kadar kaldılar sonra içeri geçtiler bu bakışmalar öldürcek beni ya instagramını buldum kızın istek atsammı kararsız kaldım ya.

Geri
Üst Alt