Aşk Hayatıyla ilgili tavsiyeler

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Öncelikle cümleten selamın aleyküm arkadaşlar foruma baktımda aşk ile ilgili herhangi bir konu paylaşım göremedim galiba bu konuyla ilgili kimse konu açmamış açmışsada ben göremedim neyse ben aylar önce Bakışmaya Başladığım Meslektaşım Ve Komşu Kızı burda bir konu açmıştım eski eczanemde çalışmaya başlayan bir kızla ilgili maalesef yürümedi o iş yaş oldu o konuda eskidiği içinde herkeste eski mesajlara baktığı için yeni konu açayım dedim.

Hem artık herkes buraya yazar burdan yürürüz diye düşündüm.şimdi gelelim benim Meseleye benim oturduğum apartmanın tam karşısında bir kız var kızla normal sohbet muhabbet ediyoruz yolda karşılaştığımız zaman felan ama ne hikmetse beni ne zaman balkonda görse cin çarpmış gibi kaçıyor demin mesela balkona çıktım çaktırmadan aşağı bakıyor bende hafif baktım gözlerimi kaçırdım bu iş 3-4 sefer oldu en son kendi beni yakaladı bakıyordum kaktı içeri kaçtı annesiyle balkonda oturmuştu annesi kakmadı ama kendi kaktı. Sorulara geliyim.

1.Ben bu kıza nasıl yanaşırım.

2.İnstagramı varda istek atmaya çekiniyorum hüzün yaşamamak için kaldıki pazar günü bir sınavım var dikkatim dağılmasın diye.

3.Red edilmekten korkuyorum.Bu korkuyu nasıl yenerim.

4.Biriniz bana yolda gördüğün zaman sor beni görünce neden kaçıyosun diye sor dedi sorsammı?

Aklıma evlerine gidip kapılarına çiçek koyup ismini yazıp niyetimi belli etmek istedim annem müsaaede etmedi:hihi:hihi:hihi

Ne yapsam ya kız 2 dir rüyalarıma giriyor heleki bugünkü rüya çok güzeldi hep balkonda oturuyorum kızı görmek için ayrıca bir yolunu bulup resmini buldum kırptım telefonda bakıp bakıp duruyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkesten yardım bekliyorum tabi bundan sonra herkeste yazabilir buraya yüz tane konu olmasından iyidir forumda. :hihi

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Balkonda kaçmasının nedeni ailesine yakalanmamak olabilir.
Sınavdan sonra istek atarsın.
Karşındaki senden mükemmel değil.
Yolda sormak yerine muhabbet ederken sorabilirsin, böylece niyetini biraz belli edersin. (Kızda zeka sorunu yoksa tabi.)

Bir ilişki yap-ayrıl, sonra bu kadar kafaya takılacak bir şey olmadığını göreceksin. :hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Balkonda kaçmasının nedeni ailesine yakalanmamak olabilir.
Sınavdan sonra istek atarsın.
Karşındaki senden mükemmel değil.
Yolda sormak yerine muhabbet ederken sorabilirsin, böylece niyetini biraz belli edersin. (Kızda zeka sorunu yoksa tabi.)

Bir ilişki yap-ayrıl, sonra bu kadar kafaya takılacak bir şey olmadığını göreceksin. :hihi
Dostum yalnızlık içime tak etti ya aslında biraz benim suçum hep evdeyim dışarı çıkmıyorum çıksam dert çıkmasam ayrı bir dert ya
:haha1

Senin bu hallerin yüreğimi sızlatıyor yiğidim

Anlat seni tanımak istiyorum :haha1 :tara
Kız artık kabul edecekse etmez ya.:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1

Ha iltifat etmiştim çok şık olmuşsun bir ara çokta hoşuna gitti neler yapıyosun boş vaktin yokmu diye de sormuştum ev hapsine devam dediydi :haha1

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Dostum yalnızlık içime tak etti ya aslında biraz benim suçum hep evdeyim dışarı çıkmıyorum çıksam dert çıkmasam ayrı bir dert ya
:haha1

Kız artık kabul edecekse etmez ya.:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1

Ha iltifat etmiştim çok şık olmuşsun bir ara çokta hoşuna gitti neler yapıyosun boş vaktin yokmu diye de sormuştum ev hapsine devam dediydi :haha1
Virüs döneminde fazla temas kurmamak lazım tabi ama ev hapsine devam dediyse oradan pek bir şey çıkmayabilir.
Dikkatini çekiyor olsaydın öyle demezdi bence. :hihi
Sosyal medyada aktif olmaya bak bence, oradan düşürebilirsin belki birisini. :kiskis
Sen yeni eczaneye geçtin mi? N'aptın o işleri? En son patron tazminatı vermiyordu galiba? :hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Virüs döneminde fazla temas kurmamak lazım tabi ama ev hapsine devam dediyse oradan pek bir şey çıkmayabilir.
Dikkatini çekiyor olsaydın öyle demezdi bence. :hihi
Sosyal medyada aktif olmaya bak bence, oradan düşürebilirsin belki birisini. :kiskis
Sen yeni eczaneye geçtin mi? N'aptın o işleri? En son patron tazminatı vermiyordu galiba? :hihi
Dostum o eczaneden çıktım ben davayı da açtım dosya yeni kapandı kavga ettik patronla çok şükür kurtuldum ordan.

Dostum o eczaneden çıktım ben davayı da açtım dosya yeni kapandı kavga ettik patronla çok şükür kurtuldum ordan.

Umut Barış Umut Barış Garip bir kız halleri tavırları felan bilmiyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

Umut Barış Umut Barış Garip bir kız halleri tavırları felan bilmiyorum.
Hakkını alabildiysen iyi. Yeni eczanede misin şimdi? Ne yapıyorsun? Yeri gelmişken sorayım dedim. Konu dışı ama. :kiskis
Arandaki muhabbeti ilerletmen lazım, onu tanıyabilmek için.
Tabi onun da seni tanımaya veya senle takılmaya niyeti olması lazım.
Yoksa dilediğin kadar çabala, imkansız yani.
Arkadaş çevren varsa onların ortamında takıl derim, oradan bulursun belki birini. :hihi
Bir kişiye de bu kadar çabalama, birden fazla kişiyle konuş hangisiyle oluyorsa onla ilerlersin. :kop

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hakkını alabildiysen iyi. Yeni eczanede misin şimdi? Ne yapıyorsun? Yeri gelmişken sorayım dedim. Konu dışı ama. :kiskis
Arandaki muhabbeti ilerletmen lazım, onu tanıyabilmek için.
Tabi onun da seni tanımaya veya senle takılmaya niyeti olması lazım.
Yoksa dilediğin kadar çabala, imkansız yani.
Arkadaş çevren varsa onların ortamında takıl derim, oradan bulursun belki birini. :hihi
Bir kişiye de bu kadar çabalama, birden fazla kişiyle konuş hangisiyle oluyorsa onla ilerlersin. :kop
Hakkımı taksit taksit alıyorum bu işte ismi lazım deyil biri çok yardımcı oldu bizim üstadlardan yeni eczane buldum hemde 2 gün sonra bir hafta denedik iyi gitti 2. hafta asgari ücret istedim şartlarımı da belirttim önce tamam dediler sonra yok 2 hafta tam çalıştım 3. haftada ortalarına doğru çıktım ve artık eczane defterini kapattım kendi bildiğim sevdiğim işi yapacam çok zevk alıyorum yaparken.

kız için yengesiyle aram iyi kızın büyük abisi bir üstte oturuyor yengesinden bilgi edinmeye çalışcam bakalım artık :hihi :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Hakkımı taksit taksit alıyorum bu işte ismi lazım deyil biri çok yardımcı oldu bizim üstadlardan yeni eczane buldum hemde 2 gün sonra bir hafta denedik iyi gitti 2. hafta asgari ücret istedim şartlarımı da belirttim önce tamam dediler sonra yok 2 hafta tam çalıştım 3. haftada ortalarına doğru çıktım ve artık eczane defterini kapattım kendi bildiğim sevdiğim işi yapacam çok zevk alıyorum yaparken.

kız için yengesiyle aram iyi kızın büyük abisi bir üstte oturuyor yengesinden bilgi edinmeye çalışcam bakalım artık :hihi :hihi

Abi varsa sıkıntı çıkabilir. :hihi
Sevdiğin iş ne, merak ettim. :coskun

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri