Önemli Aşırı sıcaklar nedeniyle önemli sağlık uyarısı!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Anlık oda sıcaklığı vantilatör olmasa durulmaz :kiskis

IMG_20230713_164404.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,288
ben akşama doğru 19/19.30 gibi çıkıp 8/10Km yürüyorum Lara sahil bölgesi Düden
şelalesi tarafı 21 gibi dönüyorum
bir kaç gündür hava aşırı kuru Poyraz esiyor nem %20-40 arası gece bile 50 yi geçmiyor
adeta fırın ağzından ateş üfürüyor gibi yaw

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,288
bu arada "işler" ne alemde??
size tipik bir Türkiye manzarası ama düşündürmeli!

bir de dikkatimi bir şey çekiyor son 15/20 gündür
buradaki aşırı pahalı mekanlar var,10 senedir burada yürürüm ben hiç bu kadar işlerin acaip
yoğun olduğu zamanlarını görmedim yaw:hmm

yaw millet de para yok deniyor! iyide bu mekanlar nasıl bu kadar dolu?
bildiğim kazık marka bazıları varki herifler full çekiyor yaw
kapılarında ikişer Vale vardı şimdi sayıları 4/5 taneye çıktı kapının önü Vale pazarı gibi:haha1
arabalar 34/06 ağırlıklı!!!
Markalarını sanırım tahmin edersiniz,buraya Opel veya Ford veya Peugeot filan çekseniz
adam utanır bu markaların yanında:hihi

dün şunu saydım,Porsche arkasında iki tane RangeRover onun ardında Volvo X90 serisi!!
bitmedi Lexus bile vardı! bitmedi Maserati bitmedi abi CUPRA ne yaw,RUS larda var bu meret??
daha Merso ve BMW hiç görmedim bile

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
1,023
29
bu arada "işler" ne alemde??
size tipik bir Türkiye manzarası ama düşündürmeli!

bir de dikkatimi bir şey çekiyor son 15/20 gündür
buradaki aşırı pahalı mekanlar var,10 senedir burada yürürüm ben hiç bu kadar işlerin acaip
yoğun olduğu zamanlarını görmedim yaw:hmm

yaw millet de para yok deniyor! iyide bu mekanlar nasıl bu kadar dolu?
bildiğim kazık marka bazıları varki herifler full çekiyor yaw
kapılarında ikişer Vale vardı şimdi sayıları 4/5 taneye çıktı kapının önü Vale pazarı gibi:haha1
arabalar 34/06 ağırlıklı!!!
Markalarını sanırım tahmin edersiniz,buraya Opel veya Ford veya Peugeot filan çekseniz
adam utanır bu markaların yanında:hihi

dün şunu saydım,Porsche arkasında iki tane RangeRover onun ardında Volvo X90 serisi!!
bitmedi Lexus bile vardı! bitmedi Maserati bitmedi abi CUPRA ne yaw,RUS larda var bu meret??
daha Merso ve BMW hiç görmedim bile
Dayı bak ben gelemiyorum o mekanlara param bitti. Parası olan kişi sayısı %5 olsa o mekanlara yetmez dolup taşar. Tabi bahsettiğin bölge yerli turistin değil de varlıklı bölge sakininin yoğun olduğu bölge. Bakma böyle 😂

Hem enflasyondan düşük faizli borçlanma ortamında harcamalar artar. Yani herkes sahip olmadığı parayı harcar. Buna da yapay (sahte) büyüme denir.

Ben de Antalya'dayım ve evet çok kalabalık ama geçen yıl daha kalabalıktı onu napıcaz 😂

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,778
Dayı bak ben gelemiyorum o mekanlara param bitti. Parası olan kişi sayısı %5 olsa o mekanlara yetmez dolup taşar. Tabi bahsettiğin bölge yerli turistin değil de varlıklı bölge sakininin yoğun olduğu bölge. Bakma böyle 😂

Hem enflasyondan düşük faizli borçlanma ortamında harcamalar artar. Yani herkes sahip olmadığı parayı harcar. Buna da yapay (sahte) büyüme denir.

Ben de Antalya'dayım ve evet çok kalabalık ama geçen yıl daha kalabalıktı onu napıcaz 😂
güzel yazmışsınız ama bence çok eksik. son yıllarda aşırı bir servet transferi ile vatandaş yoksullaştırılırken, bazı çevreler dolar milyarderi yapıldı. bunları gören de ülke halkı zengin sanıyor. halbuki 81 tane vilayet var.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
1,023
29
güzel yazmışsınız ama bence çok eksik. son yıllarda aşırı bir servet transferi ile vatandaş yoksullaştırılırken, bazı çevreler dolar milyarderi yapıldı. bunları gören de ülke halkı zengin sanıyor. halbuki 81 tane vilayet var.
Afrika’da bile zengin vilayetler var. Buradan Afrika’da refah var çıkarımı yapar bu ellerini öptüğüm dayılar 😂

Geri
Üst Alt