Arzum Şofbenim Patladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Bu mesajından sonra başka mesajları da var forumda, Online zaman ve sürelerini de görüyorum o nedenle sabah bu mesajı yazıp tekrar gündeme getirmek istedim.

Mesnetsiz hiç bir konunun forumumuzda yeri yoktur ve olamaz. Biz marka yalakası bir forum olmadığımız gibi marka düşmanı bir forum da değiliz, Bu tarz konularda içi dolu deliller görmek en doğal hakkımız. Konu sahibi Bir dahaki online olduğunda dişe dokunur bir bilgi veya veri sunmaz ise sadece konu başlığını değiştirmekle yetinmeyip komple kadük edeceğim.

Forumumuzun doğrucu tarafı, beklentisiz bilinçlendirme tarafı kimleri rahatsız ediyor ise açık ilan ediyorum ki daha çok rahatsız olacaklar.

Ne markaların istediği kulvara gireriz, ne de markalara karşı bizi koz olarak kullanmak isteyen tüketicilerin istediği kulvara gireriz.

Bizim tek yolumuz gerçeklerin, doğruların, haklıların olduğu yoldur bu kadar basit.

Parti kur oy verelim abi

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Arkadaş foruma yeni üye olmuş kanalının ve radyosunun reklamını yapan birinede saçma bir yorumda bulunmuştu bu ikinci sabotaj :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Öncelikle geçmiş olsun markaya biraz kızmışsınız ama markayı yakmanız anlamına gelmiyor tıpkı BMW gibi arabanın X arıza yapması sonucu hemen marka kötülemek gibi olmuş soruna gelecek olursak bir suçlu varsa tedaştır o kesin yüksek voltaj gelmiştir.Geçmiş olsun sizlere bişey olmamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt