Armut Uygulamasının Fiyat Aldatmacası

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
7,99 dan başlayan fiyatlarla

:kiskis
7,99 dan sonra ne yazıyo abi okunmuyo da :dry:ara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hep öyle değilmi zaten. urun reklmında tam donanım gosterılıyor. tıklıyosun bir giriyosun o ürünü bulmak ne mumkun. sonra baska bır urun secıyosun 5 - 6 katı ucret cıkıyor haliyle :)

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Bilinn sorun olduğu için çözüme yönelik adılar atılmalı bana göre.

Sürekli yazıyorum, bana göre tüketiciyi koruma kanunu da yetersiz, revize edilmeli ve günümüze yeniden uyarlannalı. 2014 den bu yana çok şey değişti ve gelişti.

Tüketiciyi koruma kanununun revize edilmesi gibi bir şey söz konusu olabilir mi yahu.
Malum 550'nin 500'ü bir şekilde "üretici" ya da hizmet sağlayıcı sektörlerde "sahip" konumunda.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Bazı araba tamircileri ve kasko şirketleri, experler, 2.el oto satanlar, emlak satanlar,.. say sayabildiğin kadar..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
7,99 dan sonra ne yazıyo abi okunmuyo da :dry:ara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hep öyle değilmi zaten. urun reklmında tam donanım gosterılıyor. tıklıyosun bir giriyosun o ürünü bulmak ne mumkun. sonra baska bır urun secıyosun 5 - 6 katı ucret cıkıyor haliyle :)
Az önce sigorta teklifleri araştırdığımı gören Sigortam.net ekranıma hemen bir popup basıp 82tl indirim verdi.

Para herkese tatlı gelir kardeşim ''Neymiş acaba koşulları?'' diye tıkladım girdim indirim dünyasına ve bir de ne göreyim? Kasko da yapırırsan 82 tl imiş meğerse, sadece sigorta ise 27tl imiş miş miş :kiskis

Yaptırmıyorum ulen.

Çok pis huyum vardır dostlar, kafaya takarsam eğer, en ucuzunu o versin yine de gidip yaptırmam.

Çok takıntılıyım bu alicengiz oyunlarına, laf cambazlıklarına vs.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt