Arızalanan TV yerine Verilen TV

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Panel stoklarında var mı ki?
yok onu da bir ay beklemek gerekiyor Adem hocam valla akşam carrefoura gidip bakıcam uygun bir şey varsa alıcam 65" veya 55" daha vesteli arayıp kararımı söylemedim duruma göre akıllıca bi karar vermek istiyorum. yani herkes gibi bende kararsız :tara

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Panel stoklarında var mı ki?
Adem hocam bugün carrefour ve teknosaya bir uğradım 55u9500 vardı teknosada elimle yokladım VA paneldi sanırım dediğin gibi gene benim tv aynısını Lg ips degilde Samsung Va olanını isticem inşallah okey derlerde bu sıkıntıdan kurtulurum neden va dersen ips deki gibi takılma yoktu gibime geldi ve renk olayı harbi daha iyi çapraz açı muhabbetine giremeye gerek yok öyle ahım şahım bozulma yok

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Bana göre bu HAK olmuş bak buna itirazım yok. :ok

Panel üreticileri içerisinde Panda ve Chot yok en azında

Bana göre bu HAK olmuş bak buna itirazım yok. :ok

Panel üreticileri içerisinde Panda ve Chot yok en azından :)
Adem hocam biliyorum seri no yok ama Toshiba 65UL2063DT modelinde hangi paneller kullanıldı biliyormusun ? içimden bir his Samsung diyor ama bakalım
3569 tl farka deger bi cihazdır umarım :tara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
baba çoluk çocuk lu evde yandan izlemeden olurmu sence ? ee tabi yan açı derken bunun bir limit yok mu medela nekadar yandan
Rakamları boşver, o işe inancım bu konuda yok benim. Bu, bakış açısına göre değişken durum zaar. Tv geldiğinde kendin karar vereceksin gaari. Kaldı ki her VA için ayrı sonuç var, sadece kaba bilgilendirme yapıyoruz ne ile karşılaşacağınızı bilmeniz adına.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Rakamları boşver, o işe inancım bu konuda yok benim. Bu, bakış açısına göre değişken durum zaar. Tv geldiğinde kendin karar vereceksin gaari. Kaldı ki her VA için ayrı sonuç var, sadece kaba bilgilendirme yapıyoruz ne ile karşılaşacağınızı bilmeniz adına.
aynen baba en azından söyle vestelin kullandığı samsung paneller ne kalitede yani samsung un ucuz panellerinden mi acaba :sopa1 yada ... mesela fiko hocanın incelemesinde ki panelde samsung muş 65ul2063dt ben linkten bakınca bir şey anlamıyorum muhtemelen aynı panel olucak linkteki degerlerden ne anlamam gerekiyor... son olarak Adem baba vestelin kullandığı samsung ve aou VA panel ikilisinde sence hangisi daha iyidir ...:deli1

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt