ARIZA jvc lt-55vu6905t

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Acaba topraklama nedeni ile açılıyor olabilir mi TV?
Mesela ben PC'yi uyku moduna alıyorum, sonra evde başka bir elektrikli aleti çalıştırınca açılabiliyor.
Ya da aynı 6'lı prize bir şey takınca PC tetiklenebiliyor. :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bizimkiler gibi değil mi hocam.Gerçi bizimm47pf9090 nın göstergesi dokunmatik tuş fiziksel buton?
Bizimkisi "tık" dokunmatik, bir yere dokunuyoruz,ama bu tvde dokunulan tek yer yok ,istediğin yere dokun açılıyor :)
İşin şakası sanki elektriksel parazit buna neden oluyor denebilir sanırım ,tabii anladığımdan değil,yazarak düşündüm sadece :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bizimkisi "tık" dokunmatik, bir yere dokunuyoruz,ama bu tvde dokunulan tek yer yok ,istediğin yere dokun açılıyor :)
İşin şakası sanki elektriksel parazit buna neden oluyor denebilir sanırım ,tabii anladığımdan değil,yazarak düşündüm sadece :)
acaba evde kullanılan florasan lambalar mı neden oluyor? Logitech ses sistemim varken ne zaman Florasan lambaları açsam çat çat pat diye ses gelirdi hoparlör den.

Ama asıl ilginç gelen tv de ne gibi sıkıntı varda buna neden oluyor?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
acaba evde kullanılan florasan lambalar mı neden oluyor? Logitech ses sistemim varken ne zaman Florasan lambaları açsam çat çat pat diye ses gelirdi hoparlör den.

Ama asıl ilginç gelen tv de ne gibi sıkıntı varda buna neden oluyor?
Ben o nedenle tvnin flashının uçtuğuna şahit oldum,tekrar programlamıştım hemde 2 kere,sonunda lambayı değiştirttim de sıkıntı çıkartmadı ki beni suçluyordu kullanan kişi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt