ARIZA jvc lt-55vu6905t

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
merhaba jvc lt-55vu6905t tv sahibiyim ve bir garip olayla karşıkarşıyayım tv alali yaklasik 3 ay oldu duvara askı aparatı ile servis kurulum gerçekleştirdi. Salonda duvardaki bildiğimiz lamba anahtarı ile tv nerdeyse aralık yok denecek kadar mesafesi dar lambayı yakmak isterken televizyona temas halinde televizyon açılıyor bu durumun anahtarla lambayi yakarkende olma olasılığı var ve herzaman olmuyor. yorumlarınızı bekliyorum

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
Tv nin arkasındaki tuşa ( joystick ) temas ediyor olabilirsiniz basık kalmış ta olabilir. Tuşu kontrol edin.

IMG_20200307_103011.jpg

ben fiziksel bir tuş görmedim bu tv üzerinde kurulurkende evde değildim acaba bu model tv kullanan arkadaslar varsa televizyonun arkasinda tuş varmı paylaşabilirlermi?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Sol alt köşe taban kısımda switch tuş var mı? Var ise takılı kalmış mı? Bir iki defa basarak kontrol edin dış görünüş olarak tv modeli çok bazı modellerde tuş arkada bazılarında yan usb girşinin en altında bazılarında da sol alt köşe taban kısmında

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
Sol alt köşe taban kısımda switch tuş var mı? Var ise takılı kalmış mı? Bir iki defa basarak kontrol edin dış görünüş olarak tv modeli çok bazı modellerde tuş arkada bazılarında yan usb girşinin en altında bazılarında da sol alt köşe taban kısmında
Sol alt köşe taban kısımda switch tuş var mı? Var ise takılı kalmış mı? Bir iki defa basarak kontrol edin dış görünüş olarak tv modeli çok bazı modellerde tuş arkada bazılarında yan usb girşinin e
Acma kapama tusunuzun bulundugu yer ile lamba anahtarinin oldugu yerler cok farkli bölgeler,belki tusunuz takili kalmistir kontrol edin isterseniz.Tusun bulundugu bölge sol ayak bölgesine bakan taban bölümünde.

20200307_2045311.jpg
sabah kontrol edecegim televizyonda sanirim fiziksel tek tuş bu olmalı ben hicbiryerinde bir tusa raslamadim. benim tv ellemeye duyarlı sanırım son teknoloji televizyondanda daha ne beklenebilirki zaten :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
sabah kontrol edecegim televizyonda sanirim fiziksel tek tuş bu olmalı ben hicbiryerinde bir tusa raslamadim. benim tv ellemeye duyarlı sanırım son teknoloji televizyondanda daha ne beklenebilirki zaten :)
fiziksel tek tuş bu olmalı
Internetten kontrol ettim kasaniz bende ki Telefunken kasasiyla ayni,ki vestel grubu tv ürünleri kasa dizayni olarak farkli marka grubu olsada ayni kasa dizayni kullaniyor, bu benim acidan eski kart yerine yeni kart takmada avantaj oluyordu.Bende yerini sizin konunuzu okuyunca arastirip buldum.Bir önceki kasalarda cark seklinde tus vardi.Tusa basdiginizda ekrana gelen görüntü su;

20200307_2101511.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt