Arçelik smart tv otel modundan çıkış yardım.

I Çevrimdışı

inanveli

Yasaklı Üye
8 Kas 2022
15
34
Aynı sorun bende de oluştu bir anda çözümü nedir tam olarak ne yaptıysam işe yaramadı

Moderatör tarafında düzenlendi:
P Çevrimdışı

pupila79

Yeni Üye
24 Şub 2023
3
45
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

mesaj gizlendi. BEĞEN butonu ile görebilirsiniz

Bu konunun çözümünü buldum servise gerek kalmadı internet bağlantısı olmayacak tv,de modemi kapatıyoruz tv. yi açıyoruz gelen ekrana yukarıdaki kodu giriyoruz

Merhaba hocam oteldeyim oyun konsolunu baglamak için sizin yöntemle otel modundan çıktım fakat ag kablosunu baglayıp 9301 menüsğnden otel modunu açmama ragmen otelin ekranını alamıyorum. Normalde tv yi açınca otel kanalları ile birlikte diger kanallar geliyorsu şimdi alamıyorum. Eski moduna nasıl alabilirim ?
Şşmdiden teşekürler.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

mesaj gizlendi. BEĞEN butonu ile görebilirsiniz

Bu konunun çözümünü buldum servise gerek kalmadı internet bağlantısı olmayacak tv,de modemi kapatıyoruz tv. yi açıyoruz gelen ekrana yukarıdaki kodu giriyoruz

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba hocam oteldeyim oyun konsolunu baglamak için sizin yöntemle otel modundan çıktım fakat ag kablosunu baglayıp 9301 menüsğnden otel modunu açmama ragmen otelin ekranını alamıyorum. Normalde tv yi açınca otel kanalları ile birlikte diger kanallar geliyorsu şimdi alamıyorum. Eski moduna nasıl alabilirim ?
Şşmdiden teşekürler.
Çalışmadığım yerden geldi soru çok kolay otel'deki, yetkili kişiyi çağır sorun var de onlar çözler kapattığını söyleme onlara :kiskis

Geri
Üst Alt