Arçelik smart tv otel modundan çıkış yardım.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

mesaj gizlendi. BEĞEN butonu ile görebilirsiniz

Bu konunun çözümünü buldum servise gerek kalmadı internet bağlantısı olmayacak tv,de modemi kapatıyoruz tv. yi açıyoruz gelen ekrana yukarıdaki kodu giriyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arçelik kullanan fazla yok burda. Kullananlar da meraklı melahat olmadığı için tv sini bu hale getiren yok.
Neden kızdın hepmiz insanız merak ederiz istemeden tv,yi bozabiliriz prof dr bile hata yapıyor o yada bu şekilde konu çözülmüş önemli olan bu burası tavsiye forumu yardım isteyen herkese bilgisi olan ustalar ve arkadaşlar karşılık beklemeden yardımcı olur rahatsız mı oldunuz konun çözülmesinden yada ben değilde A Adem Helvacı hocam yada teraspy teraspy hocam olmadı F fikoloji hocam çözüm bulsaydı
bu kadar aşağılacı yorum yazarmıydınız acaba merak ettim? yardım isteyene yardım etmeyelim mi? foruma katkıda bulunmayalım mı? ne güzel çözülmüş bir konu oldu sonuca ulaştık mutlu olmanız lazım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Neden kızdın hepmiz insanız merak ederiz istemeden tv,yi bozabiliriz prof dr bile hata yapıyor o yada bu şekilde konu çözülmüş önemli olan bu burası tavsiye forumu yardım isteyen herkese bilgisi olan ustalar ve arkadaşlar karşılık beklemeden yardımcı olur rahatsız mı oldunuz konun çözülmesinden yada ben değilde A Adem Helvacı hocam yada teraspy teraspy hocam olmadı F fikoloji hocam çözüm bulsaydı
bu kadar aşağılacı yorum yazarmıydınız acaba merak ettim? yardım isteyene yardım etmeyelim mi? foruma katkıda bulunmayalım mı? ne güzel çözülmüş bir konu oldu sonuca ulaştık mutlu olmanız lazım..
Tavsiye forumunda çözüm bulan olmamış cümlenize takıldım. Bilen zaten yazardı. Demekki bilen yok yazmamış. Televizyonunuzun bozulmasına niye sevineyim düzeldiğine niye üzüleyim. Aşağılayıcı yorum yazmadım

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Arçelikçi tamirden maaş giren olmalı? normal arçelikçinin itirazı :kop
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Not:çözümü yabancı forumda buldum işe yarıyor tavsiye forumunda ben hariç çözüm bulan olmamış google amca sağolsun:hihi
Vestele bağlı markalar gibi Arçeliğe bağlı markalar varmı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tavsiye forumunda çözüm bulan olmamış cümlenize takıldım. Bilen zaten yazardı. Demekki bilen yok yazmamış. Televizyonunuzun bozulmasına niye sevineyim düzeldiğine niye üzüleyim. Aşağılayıcı yorum yazmadım
bu konu 2015 yılında yabancı bir forumda çözülmüş orada arçelik değil grundig tv olarak çözülmüş tavsiye forumunda bulanda olurdu 2019 yılında tavsiye forumuna gelmiş servise gitmiş tv servis zor yapmış dikkat edersen tavsiye forumunda bulan olmamış derken gülüyorum espiri yapıyorum bunun nesine takıldınız bende tesadüfen buldum bilgi paylaştıkça çoğalır google arama motorunda x forumda buldum tavsiye forumuna çözümü eklenmiş oldu aynı sorunu yaşayan arkadaşlar böylelikle tavsiye forumu üzerinden sorunu çözecekler not:Bende tavsiye forumu üyesiyim yani yine Tavsiye Forumundan biri buldu çözümünü :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bu konu 2015 yılında yabancı bir forumda çözülmüş orada arçelik değil grundig tv olarak çözülmüş tavsiye forumunda bulanda olurdu 2019 yılında tavsiye forumuna gelmiş servise gitmiş tv servis zor yapmış dikkat edersen tavsiye forumunda bulan olmamış derken gülüyorum espiri yapıyorum bunun nesine takıldınız bende tesadüfen buldum bilgi paylaştıkça çoğalır google arama motorunda x forumda buldum tavsiye forumuna çözümü eklenmiş oldu aynı sorunu yaşayan arkadaşlar böylelikle tavsiye forumu üzerinden sorunu çözecekler not:Bende tavsiye forumu üyesiyim yani yine Tavsiye Forumundan biri buldu çözümünü :kiskis
İyi olmuş ,eline sağlık :ok ,bende kurcalama ile öğrendim vestel tvleri zaten :)

A Çevrimdışı

atmosfer

Yeni Üye
19 Şub 2021
3
34
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Aynı sorunu ben de yaşadım. Evde çocuklar tvnin renkleriyle oynuyolardı sürekli. Ebeveyn kilidini çalıştıramayınca otel moduna alıp deniyeyim dedim. Fotoğraflardaki görüntüyle karşılaşıyordum. Hiçbir şekilde müdahale edilemiyor. Sizin paylaştığınız numarayı girdim düzeldi. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Garanti kapsamına da girmezdi. Servis de anakart değişimi diye bi dünya masraf kitleyecekti bana. Gerçi Arçelik şirket olarak müşteri memnuniyeti için her türlü esnekliği göstermiştir bana ama yine de uğraşmaktan kurtuldum. Çok sağolun varolun. İyi ki varsınız. Yabancı forumda da kim paylaştıysa, ona da buradan thank you...

20210516_122356-1.jpg
20210516_122540.jpg

K Çevrimdışı

kadirizm01

Yeni Üye
24 Ağu 2022
2
49
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Bu konunun çözümünü buldum servise gerek kalmadı internet bağlantısı olmayacak tv,de modemi kapatıyoruz tv. yi açıyoruz gelen ekrana yukarıdaki kodu giriyoruz
selamlar..tcl c725 servis menüsüne girdim...hotel modunu açtım...kilitle diye parola istiyor...bir türlü şifre kabul etmiyor..hepsini denedim..yardımcı olursanız sevinirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt