Arcelik diamond, ultimate grundig ve vestel modeller hakkinda yorumlariniz

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
M ~mustafa~ modlama ile açmanız çalışacağı anlamına gelmiyor hocam.
Mesela ben de kendi televizyonumda DTS'yi açayım, ama çalışmaz.
Araştırınca öğrendim ki, bazı TV'lerde bu frame ekleyerek hızlandırma ayarı sabit, bazılarında ise elle ayarlanabiliyor.
Sizin TV'de de sabit büyük ihtimal.

Bende diyorumki tvnin inine inelim yapalim birseyler calistirabiliz ins. Frame cogaltmanin dez avantaji islemciye yuk binmesi
ayarlamali olacakkki ben sadece aksam hızlı sahneli film olduğunda aktif edeceğim
Ayriyetten nerede kaldı bu 800 hz olayı yazılımsal da olsa 800 degil direk 50 hz ayni bi fark yok bunu yazıyorsa onu vermek zorundalar bu arada hw profile de Baktım ben akşam belki ondan birseyler yapabilirim diye onda öyle bir şey gözükmüyor

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
bu özellik açılamıyor ve konmamış sa Demek ki işlemci Buna göre yetersiz Maliyetten mi kaçıyorlar anlamadım ki arkadaş Hayır Biz keriz yerine koyunuyoruz nerede bu yazilimsal 800 hz niye bu yalan

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
Bu arada Bu arada benim televizyona bilgisayar bağlı onda monition plus ozellikli media playerda acarsam videolari super gecisli oluyor sahneler ama ne gerek var tv yazmis 800hz diye

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
Senelerdir bu böyle gidiyor ilk basta 100hz diye basladi 200 400 800 1000 1200 1800 2200 vs vs sadece yaptigi is 24 kareyi iki kati gibi gostetse yetiyor zaten sayilar zaten keyfi sallama 400hz lik senin tv ile bendeki 800hzli getir yan yana fark yoktur sayilar onemli degilki benim eski samsung 2013 model 400hz yaziyordu iyidi kutuda suan

ama babam gilin 32 inc 60hz panel samsung yazilimsal 100 hz diyor onda akici mesela 2009 model dusun sene olmus 2018
800 hz diyorsun oysaki yazilimsal 0 evet 0 panel neyse o

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
İş yazılımda olduğu için bunu bir güncellemeyle aktif edebilirler yaparlar niye yapmasınlar sadece işlemci lerimiz acaba düşük mü o yüzden mi böyle yapıyorlar maliyeti düşük mü tutuyorlar işlemci bunu kaldırabilecek güçte mi

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
Sayin Adem Helvacı Ado hocam Rahatsız etmiyorum inşallah yazılarımı biraz yukarıdan aşağı okuyabilirmisiniz size zahmet Kusura bakmayın biraz bilgi almak istiyorum sizden acelesi yok boş bir zamanınızda

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
Film
Algılayıcı (Movie Sense): Film Algılayıcı
özelliğini seçmek için " " / " " tuşuna basınız.
Movie Sense'i Düşük, Orta, Yüksek veya Kapalı
olarak ayarlamak için " " / " " tuşunu kullanınız.
Film Algılayıcı özelliği aktif iken, daha kaliteli ve
daha seçilebilir hareketli goruntu elde edebilmek icin bu ozellik sayesinde televizyonun goruntu ayarlari hareketli goruntuler icin en iyi hale getirilecektir

Film modu: filmler normal televizyon programlarından
farklı sayıda saniye başına düşen kare miktarına
sahiptir.
" " veya " " düğmelerine basarak Film modunu
seçiniz. Bu özelliği Otomatik veya Kapalı olarak
ayarlamak için " " veya " " düğmelerine basınız.
Bu özelliği, hızlı hareketleri net bir şekilde görmek
istediğiniz filmleri izlerken otamatik olarak auarlayiniz

Bunlarin hangisi farme cigaltiyor anlqmadim

Geri
Üst Alt