Arçelik a55 c 985 b android 11 16gb tv play store hariç uygula yüklenmiyor

M Çevrimdışı

Mkaradag42

Aktif Üye
23 Nis 2022
53
47
Play store hariç (onlarda kısıtlı parmakla sayılır) benim işeme yarar doğru düzgün uyguma yok olanda bu öge cihazınızla uymlu değil diyor bilinmeyen kaynanalar aktif ettigim halde usb ile dışarıdan apk yüklenmiyor tarayıcıdan indiremiyorum genel memnunum ama bu android kısmı çok canımı sıktı iade etme hakkım var ne yapsam bilemedim bir çözümü varımdır arkadaşlar

M Çevrimdışı

Mkaradag42

Aktif Üye
23 Nis 2022
53
47
M Çevrimdışı

Mkaradag42

Aktif Üye
23 Nis 2022
53
47
Gönderdiklerimi de silemedim izin yok diyor

Android tin özgürlüğü kullanamıyorum soğudum moralim bozuldu sınırsız kullanamıyorsam smart tv den ne farkı kaldı ki

Diğer kullanıcılar istedikleri apk yükleyip kullanabiliyor mu? yoksa bu android 11 özel bir durum mu yoksa arçelige has bi durum mu? Tekrar Müşteri hizmetleri ile görüşeceğim biri ile görüştüm oda bilmiyor ki öyle olmaması lazım diyor

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mkaradag42

Aktif Üye
23 Nis 2022
53
47
Müşteri hizmetleri telefon android gibi olmaz uyumlu uygulamalar play store de vardır dedi ama dışarıdan yükleyemiyorum usb ile play store sayılı gereksiz şeyler

M Çevrimdışı

Mkaradag42

Aktif Üye
23 Nis 2022
53
47
Tamm da bir google Chrome bile yükleyemez miyim diğer android tv de böyle mi usb apk yükleyenler var ben yapamıyorum

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vestel, Arçelik gurubu ve bu tarzdaki lisanslı ürünlerde yok, anlamadığım bazı dandik markalarda choreme var.
Ama büyük firmalarıda genelde sorun olmuyor onlarda mevcut, zaten bu lisans bedelleri yüzünden hep fiyatlar artıyor ya.

Bu konu biraz karşık benim gördüğüm. Konu hakkında bilgi sahibi olanlar daha iyi yorum yaparlar.

M Çevrimdışı

Mkaradag42

Aktif Üye
23 Nis 2022
53
47
Aynı sorundan bir kişi daha şikayetçi

Screenshot_20220816-141556_Opera-Touch.jpg

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Gönderdiklerimi de silemedim izin yok diyor

Android tin özgürlüğü kullanamıyorum soğudum moralim bozuldu sınırsız kullanamıyorsam smart tv den ne farkı kaldı ki

Diğer kullanıcılar istedikleri apk yükleyip kullanabiliyor mu? yoksa bu android 11 özel bir durum mu yoksa arçelige has bi durum mu? Tekrar Müşteri hizmetleri ile görüşeceğim biri ile görüştüm oda bilmiyor ki öyle olmaması lazım diyor
Ben hiç APK yükleme sorunu yaşamadım, Arçelik'e yazın bence de.

Aynı sorundan bir kişi daha şikayetçi

Screenshot_20220816-141556_Opera-Touch.jpg
TV marketi ile normal market ayrı da APK yüklenmesi gerek.

Ben hiç APK yükleme sorunu yaşamadım
Sony ve Vestel

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt