Arçelik 3D Yazıcı | Tavsiye FORUMU

Arçelik 3D Yazıcı

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
9,576
Direnç.net'de gezerken gördüm;

Arçelik 3D yazıcı çıkartmış. Türkçe arayüzü, kaldığı yerden devam etme, kablosuz ve bulut üzerinden baskı alma özellikleri mevcut.
Bu işlere maddiyat nedeniyle uzağım fakat böyle bir ürünü Arçelik'ten görünce şaşırdım.
Arçelik tasarımı ve üretimi bir ürün müdür bilmiyorum, belki sadece yazılımını Arçelik derlemiştir.
İlgili olan üyelerimizin yorumlarını bekliyorum. :ok

Arçelik Ürün Sayfası

Direnç.net Satış Sayfası

tim_ozz

Aktif Üye
29 Eki 2019
47
32
@Umut Barış hocam eğer ilgili isen çok daha az bütçeye bir yazıcıya sahip olabilirsin. Türkiye'de popüler olan ender 3 veyahut tevo tarantula pro flash vb. Gibi çin yazicilari iş görür. Hatta Türkiye'de prusia clonlarida bolca var yerli olarak. Bu tarz firmalar sadece makine satmakla kalmıyor flamentleride cipli yapıp kendi flamentini aldırmaya zorluyor. Bu konuda davinci baya can yakmıştı. Çoğu makine ilk flamentinden sonra pek kullanılmadı.

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
9,576
@Umut Barış hocam eğer ilgili isen çok daha az bütçeye bir yazıcıya sahip olabilirsin. Türkiye'de popüler olan ender 3 veyahut tevo tarantula pro flash vb. Gibi çin yazicilari iş görür. Hatta Türkiye'de prusia clonlarida bolca var yerli olarak. Bu tarz firmalar sadece makine satmakla kalmıyor flamentleride cipli yapıp kendi flamentini aldırmaya zorluyor. Bu konuda davinci baya can yakmıştı. Çoğu makine ilk flamentinden sonra pek kullanılmadı.
Yok hocam sağ olun şu an bu işe bütçe ayırabilecek durumda değilim. :ok
Görünce paylaşayım dedim sadece. :bilmiyom

Üst Alt