Araç multimedia FM radyo hakkında

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Navitech diyelim o zaman.
Navitech necvox avgo vs vs.hepsi birbirinin kopyasi ayni .fyt 6022 _6021 mcu kullaniliyor.her seyi cok sikintili .yazilimi bir dert donanim ayri dert...
Yazilim da fark ediyor fm performansta .bende navitech ux v260 var her hafta farkli bi yazilim kuruyorum her yazilimda fm perf degisik...

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Navitech necvox avgo vs vs.hepsi birbirinin kopyasi ayni .fyt 6022 _6021 mcu kullaniliyor.her seyi cok sikintili .yazilimi bir dert donanim ayri dert...
Yazilim da fark ediyor fm performansta .bende navitech ux v260 var her hafta farkli bi yazilim kuruyorum her yazilimda fm perf degisik...
abimim 2015 nissan qasqhai sinde vardı memnundu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu arada bahsettiğim bendeki anteni buldum ,kaldırmışım bir kenara kutusunda duruyor

otoanten1.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Çözüm belli, radyo kullanmamak. :kiskis
Cihazdaki tuner iyi değil muhtemelen.
Android'li merdivenaltı teyp alacağıma ucuz bir Sony, Pioneer alırım daha iyi. (Ucuzu da kalmadı ya gerçi.)
Ses kalitesi bile kötü bu Çin işi teyplerin.:bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Çözüm belli, radyo kullanmamak. :kiskis
Cihazdaki tuner iyi değil muhtemelen.
Android'li merdivenaltı teyp alacağıma ucuz bir Sony, Pioneer alırım daha iyi. (Ucuzu da kalmadı ya gerçi.)
Ses kalitesi bile kötü bu Çin işi teyplerin.:bilmiyom
Güzel de ,bendeki radyo toyotanın orjinal radyosuydu ,hadi çin mallarını biliyorum (ki kaç tanesini söktüm ,taktım) ,sonunda jvs aldım (2009) .

L Çevrimdışı

Leyuza

Yeni Üye
15 Ara 2020
3
42
Bizim araçtakinde de aynı sıkıntılar var ama nasıl yazılım yüklediniz ben de denesem

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Anroid multimedia cihaza para verip araca taktiktan sonra radyo dinlemek gereksiz degilmi? hafiza karti usb girisi varsa 16-32gb civari bir hafiza birimi takip icine istemedigin kadar sarki atsan cekim derdiyle ugrasmazsin gereksiz yere reklamlari dinlemek zorunda kalmazsin ve ses kaliteside en iyi ceken radyodan cok daha kaliteli olur
sarkilari nerden bulcam diyenler icin DeezMix isimli programi pc ye kur tek tikla istersen en cok dinlenen sarkilari veya belirli sarkilari 128 kbps mp3 den flac kalitesine kadar istedigin ses kalitesinde indir karta at
google dan programi bulabilirsin kullanimi cok basit ve cok kullanisli

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Bizim araçtakinde de aynı sıkıntılar var ama nasıl yazılım yüklediniz ben de denesem
Mcu problemli ne yaparsaniz yapin duzeltme imkaniniz yok .ayni model ise orjinal yazilimi atabilirim.400 tl ye android olmayan bir double teyp aldim butun sorunlarim bitti.navitech tam bir bela bulasmayin.İllede android olcaksa JOYİNG marka bulun.gerisi oyuncak ve para tuzagi.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
Konu açalı bayağı olmuş. Öncelikle yazılım atmak bilgi yoksa problem büyük onu söyliyeyim. Cihaz brick yapabilirsiniz
genelde ucuz android cihazlarda (sanmayınki TR deki 3000 ile 4000 TL olan cihazlar çok iyi) FM için ayrı çip kullanılmıyor bunların radyo çekim gücü çok düşük. Radyo sinyali iyi olsun istiyorsanız Nxp6686 çip kullanan android cihaz seçin.
Joying, teyes, ownice, zwnav,bosion gibi markalar mükemmel cihazlar yapıyor. Aracı satarsınız ama teybi üzerinden alırsınız o kadar iddialı yazıyorum ??

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri