Apartman Yoneticiligi

G Çevrimdışı

garaalex

Yeni Üye
10 Ağu 2019
16
33
Arkadaşlar öncelikle herkese güzel yorumlar ve tavsiyeleri için çok tesekkur ediyorum :)
fakat şöyle bir durum var biz hizmet almistik birinden fesh ettik bütün defter belge dokümanları geri aldık. Tekrardan yapmamız gerekli mi. Noter vs

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Arkadaşlar öncelikle herkese güzel yorumlar ve tavsiyeleri için çok tesekkur ediyorum :)
fakat şöyle bir durum var biz hizmet almistik birinden fesh ettik bütün defter belge dokümanları geri aldık. Tekrardan yapmamız gerekli mi. Noter vs
toplantı yapıp yönetici seçtiyseniz ve karar defterine bunu işlediyseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.. gelir gider defterinde hesabı temize çekip sayfanın altına gelir-gider-kasa bilgilerini not aldıktan sonra temiz bir sayfadan başlayın..

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
evet resmi anlamda noter tarafından vekalet almanız gerekli .Yani sadece deftere seçildi yazmakla resmi anlamda olmuyor.Harcama yetkisi vekaleti almanız lazım.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
iki yıl yaptım illallah ettim toplantıda bu apatmanda 15 daire var 14 daire sıra ile iki yıl yöneticilik yapsın dedim bıraktım .bırakalı iki sene oldu 26 sene kafam rahat :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu arada gelir-gider defterinde düzeltme yapmak için daksil ile (sanırım böyleydi adı) sakın silme(yin) ,sadece üzerini tükenmez kalemle çizin , yani BÖYLE
olmalı ,yoksa muhalif durumda haksız çıkarsınız,eski para durumu mutlaka görülmeli , bu çok önemlidir :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bu arada gelir-gider defterinde düzeltme yapmak için daksil ile (sanırım böyleydi adı) sakın silme(yin) ,sadece üzerini tükenmez kalemle çizin , yani BÖYLE
olmalı ,yoksa muhalif durumda haksız çıkarsınız,eski para durumu mutlaka görülmeli , bu çok önemlidir :ok
aynen noter abi özellikle söylemişti.?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt