Anneler Günü İçin El Blender'ı Tavsiyesi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Önümüzdeki hafta; blender Arzum marka A101`de 120 lira, Robot set olarak Fakir marka BİM de 170 lira... Fiyat olarak güzel rakamlar tavsiye ederim.

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

Lithium

Yeni Üye
21 Şub 2019
41
30
King k 968 1000w set halinde Amazon'da indirimde 136 TL ye geliyor. Sizce nasıl alınır mı?

1 tane aldım ama Amazon parayı hemen çekmiyor zaten. Yorumlar olumsuz olursa iptal edeceğim.

Son düzenleme:
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Anneler gününde annenize blender, ütü, düdüklü tencere vb ürünler almayın bence, illa bir şey alacaksanız ona özel kişisel bir hediye alın derim? inanın daha mutlu oluyorlar..

tavsiyedir, karar sizin..

B Çevrimdışı

bekombg

Yeni Üye
13 Kas 2020
2
26
Anneler gününde annenize blender, ütü, düdüklü tencere vb ürünler almayın bence, illa bir şey alacaksanız ona özel kişisel bir hediye alın derim? inanın daha mutlu oluyorlar..

tavsiyedir, karar sizin..
Buna kesinlikle katılıyorum. Benim anneme de babam ya da aileden biri ne zaman mutfakla ilgili evle ilgili bir cihaz vs alınca, aslında pek hoşuna gitmiyor. Sonuçta hediyeyi anneye alıyoruz ama ev eşyası düşününce de garip..

Ama yok ben yine de blender seti almak istiyorum, diye soruyorsanız, tefali tavsiye ederim. İncelemesi youtube da internette de mevcut.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri