Android X86

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Meraktan denemiştim, Windows gibi hemen öyle kullanamayınca kapatmıştım. :hihi
O da X86 linux sonuçta ama driver kurulabilir mi bilmiyorum. Onu araştırmanız lazım.
Tabi çok eski bir donanımsa eğer yeni teknoloji desteklemediği için de yapıyor olabilir.
Aida64 veya CPU-Z çalıştırıp oradan bakabilirsiniz tanıyıp tanımadığına.

Film ve dizileri internet sitelerinden izliyorsanız başka linux dağıtımları da işinizi görebilir.
Mint, Ubuntu, Elementary OS (tavsiye ederim), işinizi fazlasıyla görebilir.
Bende bu fikirdeyim lubuntu 16 falan kurulursa muhtemelen bu x86 androidden daha iyi performans verir. en azından tarayıcıdan 1080p netflix izlenir. x86 ile anca 480 p izletir o da izletirse.. malum widewine lisansları. lanet şeyler

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
hiç birisi bir PC/Laptop/HTPC filan cihazların kesinlikle yerini tutmaz!

Box ne yaw(özellikle bu lafım sürekli ve tecrübeli ve bahsettiğim türden cihazları
kullananlar için) yaw bu adamların BOX ile filan işi olmaz,Box çocuk oyuncağı veya acemilerin işi
veya tembellerin işi v.s!

hele pro. bir PC kullanıcısı iseniz size gülerler BOX kullanırsanız:haha

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
hiç birisi bir PC/Laptop/HTPC filan cihazların kesinlikle yerini tutmaz!

Box ne yaw(özellikle bu lafım sürekli ve tecrübeli ve bahsettiğim türden cihazları
kullananlar için) yaw bu adamların BOX ile filan işi olmaz,Box çocuk oyuncağı veya acemilerin işi
veya tembellerin işi v.s!

hele pro. bir PC kullanıcısı iseniz size gülerler BOX kullanırsanız:haha
Orası doğru tabi abi, PC en rahatı.
Sadece kumanda ile kullanım olayı pek yok. (Kodi hariç.)
Benim gibi korsan takılanlar zaten indirip oynatıcıda açıyor, o kısımla arası olmayanlar biraz bu yollara başvuruyor.
IPTV'dir vs.

Netflix'in korsanı olmasa ben de gider abone olurum arada sırada ama, korsanı önlemiyor adamlar niye para vereyim?
Gömülü altyazı ile bulabiliyorum zaten. :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt