Android Tv ve Tv Box'lar için SmartTubeNext

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Android Tv ve Tv Box'lar için reklamsız Youtube

images-1.png

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Selamlar Smart tv ler içinde olsa çok güzel olurdu :) reklam yüzünden youtube'da bişey izlenmiyor

lielife7 Çevrimdışı

lielife7

Yeni Üye
22 Ara 2022
1
32
Denemedim ama vanced'tan iyi ise premium hesabımı iptal edebilirim, vanced bayağı kötüydü çünkü :)

R Çevrimdışı

rambo2590 

Yeni Üye
2 Şub 2018
40
Ben yaklaşık 1,5 - 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Android tv/box için olmazsa olmaz bence. 😉

A Çevrimdışı

amador

Yeni Üye
13 Mar 2023
5
32
Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum çok memnunum. Özellikle son zamanlarda eklenen sponsorblock özellliği ile sponsor reklamlardan da kurtuluyoruz.

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
143
41
Hocam kumandadaki sesli arama tuşu çalışıyor mu bunda? Yada sizin bildiğiniz sesli uygulama çalışan Reklamsız YouTube uygulaması var mı?

The_SreT The_SreT

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
143
41
Arkadaşlar birde bu Android TV Box larda Tüm uygulamalardaki reklamları nasıl engelleyebiliriz?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Arkadaşlar birde bu Android TV Box larda Tüm uygulamalardaki reklamları nasıl engelleyebiliriz?
Ad guard uygulaması ile engellenebilir. Aynı zamanda Lucky Patcher uygulaması ile host dosyası güncellemesi yapılarak birçok reklam kapatılabilir. Yalnız uygulamaları official web sitelerinden edinmeye dikkat edin. Yoksa uygulama yerine nurtopu gibi mobilcoin kazıcılarınız, trojanlarınız olur.

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
143
41
Ad guard uygulaması ile engellenebilir. Aynı zamanda Lucky Patcher uygulaması ile host dosyası güncellemesi yapılarak birçok reklam kapatılabilir. Yalnız uygulamaları official web sitelerinden edinmeye dikkat edin. Yoksa uygulama yerine nurtopu gibi mobilcoin kazıcılarınız, trojanlarınız olur.
Uygulama kurmadan Cihazın DNS ini Adguard DNS ile değiştirdim. Reklam falan kalmadı.

Arkadaşlar Dosya yöneticisi ve Tarayıcı olarak ne tavsiye ediyorsunuz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Uygulama kurmadan Cihazın DNS ini Adguard DNS ile değiştirdim. Reklam falan kalmadı.

Arkadaşlar Dosya yöneticisi ve Tarayıcı olarak ne tavsiye ediyorsunuz?
Tarayıcı olarak ben S11 de brave kullanıyorum ,kendi reklam engelleyicisi var ,tavsiye ederim.Dosya yöneticisi kendisinin yok mu ki :alala
Ben bravenin "yardım destek" linkini vereyim:

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
143
41
Tarayıcı olarak ben S11 de brave kullanıyorum ,kendi reklam engelleyicisi var ,tavsiye ederim.Dosya yöneticisi kendisinin yok mu ki :alala
Ben bravenin "yardım destek" linkini vereyim:
Yok hocam dosya yöneticisi. Tarayıcı için ise Android Tv Boxlar için üretilmiş birşey olsa iyi olacak.

T Çevrimdışı

topaz42

Aktif Üye
11 May 2020
103
54
TV'lere bişey yükleme konusunda acemi sayılırım. Reklamsız youtube programı TV'ye nasıl yükleniyor. Biraz tarif eden olur mu?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
TV'lere bişey yükleme konusunda acemi sayılırım. Reklamsız youtube programı TV'ye nasıl yükleniyor. Biraz tarif eden olur mu?
Ben yazayım bildiğimi sevgili topaz42 ,bulduğun reklamsız apk yı usb belleğe kopyalıyacaksın,belleği tv ye tak,dosya yöneticisi ile belleği açıp üzerine gel ve tıklayıp "kur" de.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri