Android telefon tavsiye

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Uzun süredir kullandığım S7edge artık hızıma yetişemez oldu.
Gerek ekran gerekse bataryası fazlasıyla yıprandı.
Bu makinayı çocuklarıma verip kendime yeni makina almayı düşünüyorum.

Aklımdaki makinalar.
S21 ultra sd 888 12/256
Mi 11 Ultra 12/256

Bu makinalara kullandığınız başka marka model tecrübeniz varsa tavsiyelerinizi beklerim.

Son düzenleme:
Çözüm
Bende Ağustos ayından beri telefon alamadım.
Eşime, arkadaşıma, ailenin bütün üyelerine Xiaomi aldım, (aldık) . Hemen hemen hepsinde Sensör sorunu var.
Bir kısmı yazılım ile düzeldi.
Diğer kısmı ise farkında bile değil öyle kullanıyorlar.
Bende Xiaomi 11 lite 5G NE veya Xiaomi 11 T alayım dedim. O sensör bozuk çıkar korkusu yüzünden duruyorum.
Samsung S20 fe g780g sevmedim.
10.000 TL ye kadar sorunsuz al kullan telefon var mı.
Apple iPhone
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Dert ettiğin şeye bak 2023 ne kaldı Başkan s23 çıkar onu alırsın az daha bekle :kiskis

Galaxy S22 Series AP by Region

1. Europe: Exynos
2. North America: Snapdragon
3. South America: Snapdragon
4. East Asia: Snapdragon
5. South East Asia/Oceania: Snapdragon
6. West Asia: Exynos & Snapdragon
7. Middle East Asia: Exynos & Snapdragon
8. Africa: Exynos & Snapdragon

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
S21 Ultrayı alacaktım SD işlemcili cihaz bulamadım.
S22 SD işlemcili olarak piyasaya sürülecek. Bu sebeple daha cihaz almadım.

S22 bekliyorum.
Kazandığın para sana ait tabiki karışmak (tavsiye) vermek bana düşmez ama 15.000+ bir ücret verip inciğine cinciğine kadar her gün vakit ayırıp kullanacak mısın ?.

Ha forum için inceleme de yapacağım dersen ok (:

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Allahtan asya bölgesine SD dağıtım yapılacakmış. Giden gelen birine aldıracağız artık :kiskis
2-3 ay sonra aksilik çıkmazsa kısa süreli iş icabı Almanya da olacağım orda arkadaşlar var çin,den avrupa'dan birşey lazımsa.

Çin Avrupa arası şipariş geçebilirim Almanya vergi almıyor birkaç arkadaşa telefon çektik çin'den yazları izine gelen arkadaşlar oluyor.

Onların adresine alıyorum gelirken getiriyorlar şiparişin varsa hallederiz Başkan söylemen yeter..

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
2-3 ay sonra aksilik çıkmazsa kısa süreli iş icabı Almanya da olacağım orda arkadaşlar var çin,den avrupa'dan birşey lazımsa.

Çin Avrupa arası şipariş geçebilirim Almanya vergi almıyor birkaç arkadaşa telefon çektik çin'den yazları izine gelen arkadaşlar oluyor.

Onların adresine alıyorum gelirken getiriyorlar şiparişin varsa hallederiz Başkan söylemen yeter..
Bizimde hakkımız var mıdır sipariş vermeye ?.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Kazandığın para sana ait tabiki karışmak (tavsiye) vermek bana düşmez ama 15.000+ bir ücret verip inciğine cinciğine kadar her gün vakit ayırıp kullanacak mısın ?.

Ha forum için inceleme de yapacağım dersen ok (:
Bekarken 6ay telefon değiştirirdim evlendikten sonra 5 yıl çıktı :hihi
zamanın en iyi telefonu alır arkada dahi bakmam. çok fazla browser sekmesi açtığım için giriş,orta seğment cihazlar cortluyor.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
zamanın en iyi telefonu alır arkada dahi bakmam. çok fazla browser sekmesi açtığım için giriş,orta seğment cihazlar cortluyor.

Ya işte 20 sene evvel bunlar var mıydı?. Mum ışığında oturuyorduk, reisin üstün ticari zekası sayesinde bu teknolojiye erişiyorsun Bay Sota Sota Ah ah neredennnn nereye...

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35

merak edip baktım redmi 9c 2200tl infinix falan 2000tl aliexprestte. eskiden 400-500t l sipariş geçerdik ucuz çinlileri. hey gidi

tek değilmişim. çinli telefonları alıp alıp 4-5 ay kullanıp satar yenisini alırdım. şimdi elde 6 senelik 6s var :)

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Olabilir de olmayabilir de şiparişe bağlı ? viski demezsin değilmi içki sigara kotası dolu orda yer yok :kiskis
Tamam alkolü eliyorum ?.

Basit şeyler isteyecegim ;

1 - Boxer yani bildiğimiz kaliteli malzemeden üretilmiş iç çamaşırı istiyorum burda adam gibi iç çamaşırı yapan firma mirma kalmadı.

2 - Mümkünse Kot Pantolon da isteyeceğim ama onu daha sonra yazacağım çünkü kilo verme aşamasındayım ^^ biraz beden küçülsün.

Levi's falan gereksiz pahalı çünkü Türkiye de.

Başka bir ihtiyacım olursa ve taşırken seni yormayacak da bir sey gelirse aklıma yazarım.

Teşekkürler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tamam alkolü eliyorum ?.

Basit şeyler isteyecegim ;

1 - Boxer yani bildiğimiz kaliteli malzemeden üretilmiş iç çamaşırı istiyorum burda adam gibi iç çamaşırı yapan firma mirma kalmadı.

2 - Mümkünse Kot Pantolon da isteyeceğim ama onu daha sonra yazacağım çünkü kilo verme aşamasındayım ^^ biraz beden küçülsün.

Levi's falan gereksiz pahalı çünkü Türkiye de.

Başka bir ihtiyacım olursa ve taşırken seni yormayacak da bir sey gelirse aklıma yazarım.

Teşekkürler.
Almanya'dan buraya geliyorlar onları almaya orda çok pahalı giyim çoğuda burdan oraya gidiyor .

Sadece bayan arkadaşlarıma iç çamaşırı alırım Boxer liste dışı kalıyor :kiskis kot dersen Ebay.de ordan bak beğen bedenini seç. link paylaş.

6-12 ay arası beklerim dersen sıkıntı yok ebay,de şipariş geçince 2-3 içinde arkadaşa teslim ediliyor o ne zaman gelir belli değil .

Yaz ortası yada son baharda geliyor . Benim kesin gideceğim belli değil Aşı konsolosluk onay işlemleri var pasaport işlemleri,

Karışık vizesi vs sıkıntı sorun çıkmazsa ver elini Almanya bakalım ne olacak bellide olmaz ülkenin hali belli belki kalırım orda. :hihi

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
merak edip baktım redmi 9c 2200tl infinix falan 2000tl aliexprestte. eskiden 400-500t l sipariş geçerdik ucuz çinlileri. hey gidi

tek değilmişim. çinli telefonları alıp alıp 4-5 ay kullanıp satar yenisini alırdım. şimdi elde 6 senelik 6s var :)
Arkadaşlara telefon getirdim kendime de aldım 10.000 batarya diye meraktan getirecek arkadaş birkaç gün takılayım mı dedi.

Dedim takıl sorun yok sen git telefonu otobüste yan koltuğa bırak orda unut telefonu bir tane romen bulmuş arayınca açmış .

Ben uzağım ama iş yeri adresi veriseniz getirim demiş sonra birdaha açmamış telefonuda getirmemiş arkadaş bana parasını gönderdi.

Bende sans yok zaten fazla iyi değil dedi arkadaş şarjı çok gidiyormuş ses kalitesi kamerası iyi değilmiş sonra burdan redmi not 8 aldım :kiskis

Ekran-Alintisiss.png

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Almanya'dan buraya geliyorlar onları almaya orda çok pahalı giyim çoğuda burdan oraya gidiyor .

Sadece bayan arkadaşlarıma iç çamaşırı alırım Boxer liste dışı kalıyor :kiskis kot dersen Ebay.de ordan bak beğen bedenini seç. link paylaş.

6-12 ay arası beklerim dersen sıkıntı yok ebay,de şipariş geçince 2-3 içinde arkadaşa teslim ediliyor o ne zaman gelir belli değil .

Yaz ortası yada son baharda geliyor . Benim kesin gideceğim belli değil Aşı konsolosluk onay işlemleri var pasaport işlemleri,

Karışık vizesi vs sıkıntı sorun çıkmazsa ver elini Almanya bakalım ne olacak bellide olmaz ülkenin hali belli belki kalırım orda. :hihi
Anladım. Hayırlı olsun şimdiden.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Arkadaşlara telefon getirdim kendime de aldım 10.000 batarya diye meraktan getirecek arkadaş birkaç gün takılayım mı dedi.

Dedim takıl sorun yok sen git telefonu otobüste yan koltuğa bırak orda unut telefonu bir tane romen bulmuş arayınca açmış .

Ben uzağım ama iş yeri adresi veriseniz getirim demiş sonra birdaha açmamış telefonuda getirmemiş arkadaş bana parasını gönderdi.

Bende sans yok zaten fazla iyi değil dedi arkadaş şarjı çok gidiyormuş ses kalitesi kamerası iyi değilmiş sonra burdan redmi not 8 aldım :kiskis

Ekran-Alintisiss.png
geçmiş olsun :) telefonda güzelmiş aslında. telefon özellikli powerbank :)

eylülde trabzon rize geziye çıktık. batuma gideyim hem gezer hem 9c alayım dedim. sonra üşendim gitmedim. keşke gitseydim. 1000tl alıyorduk

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri