Android Box Tv Performans Sıralaması 2021

B Çevrimdışı

Başkan2005 

Yeni Üye
21 Eyl 2018
40
60
Sana önerdiğim cihazlar, şuan senin kullandığın cihazdan daha seri ve stabil cihazlardır. Tv Box'ta önemli olan ram ve hafızanın yüksek olması değildir. Aksi taktirde şuan kullanmış olduğun, çakma telefon androidi çakılmış x96 box'tan memnun kalmaman çok doğaldır. Çünkü cihazda yazılım desteği yoktur, aldığında ne ise o şekilde kalır yerinde sayar. Devamlı gelişen ve güncellenen uygulamalara ayak uyduramaz, bir zaman sonra çöp olurlar.

Kriterlerimiz

1- Üretici
2- Yazılım Desteği
3- Sahip olduğu Sertifikalar
4- Donanım

İstemeye, istemeyede olsa senin kriterlerine göre sana önereceğim cihaz HK1 RBOX X4 dür. Bu cihazın çeşitli donanımlarda satışı mevcuttur. 2gb-16gb / 4gb-32gb / 4gb-64gb ve 4gb-128gb.

Şuan yazılım desteği ve lisanslı olmayan en iyi işlemciye sahip cihazlardan birisidir. Yalnız alırken şuna dikkat etmelisin, bu cihazın başka bir versiyonu daha var RK3318 işlemcili Android 10 sürümlü olan, bunu kesinlikle alma.

Sana tavsiye ettiğim s905x4 işlemcili ve Android 11 olan modeldir. Yani bu HK1 RBOX X4

images-1b6dbec64bd2b65cb.jpg

Önerinize teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Sunny aklıma yattı gibi. Umarım Sunny kelek yapmaz bize. Mecool a güvenemedim pek.
Sunny üzmez, tabi bunu ürünün üreticisinin Sei Robotics olmasından dolayı söylüyorum ? bende şuan Tivo kullanıyorum oda Sei Robotics ürünü, ama Sunny bunun üst modelidir tabi ? bendeki Tivo SEI400, Sunny SEI700 dür.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Çok aciliyeti yoksa bu da düşünülebilir.
Bu ürün daha piyasaya çıkmadı, çıkıp çıkmayacağıda belirsiz gibi, onay aşamasında. Netflix engeline takılabilir.

Ürün ile ilgili başlık aşağıda

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Bu ürün daha piyasaya çıkmadı, çıkıp çıkmayacağıda belirsiz gibi, onay aşamasında. Netflix engeline takılabilir.

Ürün ile ilgili başlık aşağıda

Sei robotics sitesine koyduğu için çıkacaktır ama kuvvetle muhtemel çip krizi yüzünden piyasaya çıkışı gecikti.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Sei robotics sitesine koyduğu için çıkacaktır ama kuvvetle muhtemel çip krizi yüzünden piyasaya çıkışı gecikti.
Çip krizinden dolayı değil, Netflix 32gb hafızalı cihaza sertifika vermek istemiyor. Bu yüzden bu ürünün çıkışı yapılamadı. Netflix en fazla 16gb hafızalı bir cihaza sertifika veriyor. SEI bu ürünü çıkarmak istiyorsa, ya maksimum kapasiteyi 16gb ta düşürecek, yada Netflix sertifikasını çıkarıp sadece Google sertifikalı olarak cihazı piyasaya sürecek.

Not: Ayrıca cihaz SEI nin sitesinede konulmadı onu eklemeyi unuttum.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Çip krizinden dolayı değil, Netflix 32gb hafızalı cihaza sertifika vermek istemiyor. Bu yüzden bu ürünün çıkışı yapılamadı. Netflix en fazla 16gb hafızalı bir cihaza sertifika veriyor. SEI bu ürünü çıkarmak istiyorsa, ya maksimum kapasiteyi 16gb ta düşürecek, yada Netflix sertifikasını çıkarıp sadece Google sertifikalı olarak cihazı piyasaya sürecek.

Not: Ayrıca cihaz SEI nin sitesinede konulmadı onu eklemeyi unuttum.
Siteleri karıştırmışım. Dediğiniz gibi ürün sadece duyurulmuş. sanki ek olarak 4gb RAM için de sıkıntı var gibi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Siteleri karıştırmışım. Dediğiniz gibi ürün sadece duyurulmuş. sanki ek olarak 4gb RAM için de sıkıntı var gibi.
Google sıkıntı çıkarmıyor ama Netflix nedense sıkıntı çıkarıyor, özellikle hafıza konusunda. Bu cihaz eğer onay alırsa Tayvan'da piyasaya sürülecek, model SEI ye ait olduğu için isteyen marka bu model (SEI804) ile cihaz çıkaratabilir. Mesela örnek veriyorum Sunny, SEI ye bana bu model den cihaz üret diyebilir. Gel gelelim bu cihaz eğer onay alırsa çok pahalı olacaktır, 2500 - 3000 TL arasını göreceğini düşünüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt