Anahtarlı Normal Seyar Prizler Güvenlimi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Bu Forumda şöyle bi kaç kişi dahil bizim gibi mühendisler olsa teknoloji 10 adım hızlı ilerler bizim kafa çalışıyor abi mesela vestelin yazılım mühendisleri Hangi Akla Hizmet Profil Yazılımlarını Dahili Etmessiniz Telefona kulaklık taktığınızda ikisindenmi ses gelmesi lazım :bilmiyom:bilmiyom

Ben mühendis olmadım maalesef. :bilmiyom :hihi
Vestel konusu ise ayrı bir dünya. :kiskis

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Eski logitechlerde Bass Ünitesinin arkasında on-Off anahtar vardı şimdi yok hoparlör kabloları bizim karşı komşuya kadar uzuyordu şimdi 1.5 ya var ya yok malzeme desen eski kalitesi gidiyor teknoloji ilerlemesi lazımken geriliyor ya her konuda TV üreticileri için demiyorum sadece.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Eski logitechlerde Bass Ünitesinin arkasında on-Off anahtar vardı şimdi yok hoparlör kabloları bizim karşı komşuya kadar uzuyordu şimdi 1.5 ya var ya yok malzeme desen eski kalitesi gidiyor teknoloji ilerlemesi lazımken geriliyor ya her konuda TV üreticileri için demiyorum sadece.

Eskisi gibi pazarda rekabet olmayınca, ilgi kulaklıklara yönelince, model çeşidi de azaldı maalesef.
Döviz kuru 1 lira olsa, neler alırım neler. Zamanında bilmiyorduk alamadık. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt