amazondan televizyon alınır mı 55inç televizyon tavsıyesı

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Android lerde vardır sesle komut.
Hocam kusuruma bakmayin cok soru sordum size 55pus7805 hakkinda bir bilginiz varmi acaba tavsiye edermisiniz ips panel olarak o tvyi

bide bu hdmi kablosu var bizkm evde ama neyin nesi bilmiyorum yeni tv alicam kaliteli bisey almam lazimmi pcden arada film acicamda 2.1 falan varmis galiba hdmi da ne oluyor bu attigim tvler icin ozle vi hdmi kablosu aliyimmi ? Evde 2 tane falan var ama baya eski neyin nesi bilmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Android lerde vardır sesle komut.
Hocam bu televizyonlarda hdmi uzerinden tv aktif etme ozelligi varmi teknik bilgi edinemedim bir turlu hdmi uzerinden aktif etme ozelligi cok onemi de benim icin 55pus7805de mesela varmi

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Hocam bu televizyonlarda hdmi uzerinden tv aktif etme ozelligi varmi teknik bilgi edinemedim bir turlu hdmi uzerinden aktif etme ozelligi cok onemi de benim icin 55pus7805de mesela varmi
HDMI üzerinden aktif etme özelliği anlamadım......??
Şu var Philips TV ler. Harici bir aygıt bağlarsanız hdmı girişlerine hangi aygiti çalıştırirsan otomatik ona geçer.
HDMI 1 de TV box
HDMI 2 de konsol vb. Bunlardan hangisini açarsan ister TV kapalı olsun ister TV uyduda olsun. Bağlı cihazları açtığında TV otomatik açılır. Ve açtığın cihaz neyse görüntü ona geçer.

HDMI kablo demişsiniz onu unuttum .para harcama o eski işinize yarar.%90. çalışmasa yenisini alirsin işe yarar.
Bide 7805 ve benzeri modellerde 2.1 yok. 2.0 var.

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
HDMI üzerinden aktif etme özelliği anlamadım......??
Şu var Philips TV ler. Harici bir aygıt bağlarsanız hdmı girişlerine hangi aygiti çalıştırirsan otomatik ona geçer.
HDMI 1 de TV box
HDMI 2 de konsol vb. Bunlardan hangisini açarsan ister TV kapalı olsun ister TV uyduda olsun. Bağlı cihazları açtığında TV otomatik açılır. Ve açtığın cihaz neyse görüntü ona geçer.

HDMI kablo demişsiniz onu unuttum .para harcama o eski işinize yarar.%90. çalışmasa yenisini alirsin işe yarar.
Bide 7805 ve benzeri modellerde 2.1 yok. 2.0 var.
Hocam bide kablo uzunlugu 2 metre varmidir ? Kablo tv bagli mi geliyor yoksa tak cikar seklinde mj guc kablosu

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Ben amazondan philips 8505 almıştım bodruma 1 günde kolay kargo ile geldi Amazonun un kendi deposunun sevkiyatıydı hasarsız geldi, orda kurdurmadım araba ile istanbu.la getirdim kurulumu burada yaptırdım, hiç bir sorun çıkmadı.

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben amazondan philips 8505 almıştım bodruma 1 günde kolay kargo ile geldi Amazonun un kendi deposunun sevkiyatıydı hasarsız geldi, orda kurdurmadım araba ile istanbu.la getirdim kurulumu burada yaptırdım, hiç bir sorun çıkmadı.
Anladim hocam hangi ekran aldiniz 58 mi memnunmusunuz ips mi va mi nasil bide size birazdaha sorum var pc baglayinca ambilight devam ediyor mu pc icin ozel bi program mi indiriyoruz bide chromecast baglarsam ambilight devam eder mi youtube gibi yerlerde devam etmiyormus galiba

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Ben 55 ekran aldım va panel diğer sorduklarınızı denemedim onun için cevap veremeyeceğim memnunum ölü pixel çıkmadı ekranın sol altında bir küçük bir aralık var ama sorun etmiyorum.

50 ekran yanlış yazdım

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Ben bir iki uygulama apk yükledim spor, dizi , film izleyebiliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt