Amazon Prime Üyeliği 39 TL Oldu 😒

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
amazondan bugün mesaj geldi 25 mayıstan sonra eski üye olduğum için yeni fiyatı yansıtacaklarmış 25 mayısa kadar devam o zaman.
İnanma bunlara ,aynı msj banada geldi herkese gönderiyorlar duygu sömürüsü yapıyor çakallar kandırıkçı bunlar inanma :kas

IMG_20230503_160103.jpg

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
25 mayısı beklemeden kapatayımmı tavsiyen ne yönde olur.
Valla hocam yılbaşından bu yana sadece karnaval sokağı dizisi dışında izlenir birşey bulamadım içeriği genelde vasat ve yapımların çoğu altyazılı , hem ucuz diye hem de kargo ayrıcalığından faydalanmak için olmuştum ama şimdi kapattım bence değmez ,
haa bundan sonra disney+ gibi çeşitli olursa bakarım

K Çevrimdışı

Kurgu

Yeni Üye
20 Nis 2023
30
37
İçerik bakımından o kadar yetersizdiki zaten sırf kargo bedava diye alıyordum. Kapatırlar dükkanı bu gidişle

B Çevrimdışı

Başkan2005 

Yeni Üye
21 Eyl 2018
40
60
Ben de Amazon Prime üyesiyim ve aylık 39 TL'a yükseltilmiş olan üyeliğime devam edeceğim.
Amazon film kanalının yetersiz olduğu görüşüne katılıyorum. Fakat:
1. Bugün büyük yer sağlayıcılar dışında en basit kargo ücreti 40 TL olmuş durumda. Bazıları 50 TL istiyor.
2. Amazon Prime her alışverişi ücretsiz olarak en kısa sürede eve teslim ediyor. Öyle 1 haftada bana teslim edilen bir siparişim olmadı.
3. Diyelim ki ürünü beğenmediniz. Sorunsuz bir şekilde evinizden randevulu olarak teslim alıyor ve iade ücretini kredi kartınıza iade ediyor.
4. Diğer büyük servis sağlayıcılarda ise ben ürünü arabama binerek kargo şirketinin yakınına park ediyorum. Sonra sevimsiz kaldırımlardan yürüyerek ürünü kargo şirketine teslim ediyorum. Makbuz vermediklerinden dolayı bir de kargo irsaliyesinin fotoğrafını çekiyorum. Kargo şirketlerinin önünde park imkanı yok, zira kendi kamyonları fazlasıyla yer kaplıyorlar.
5. Gelelim 39 liranın yüksekliğine. Artık kuru bir sandviç bile bu rakama zor bulunuyor. Dolayısıyla istenen anormal bir tutar değil.
İleride daha da ölçüsüz olarak aylık bedeli artırırlarsa ne yaparım? Tabii ki ben de bu kolaylıklardan vazgeçerim ve üyeliğime son veririm.
Ama şimdilik devam diyorum.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
6. Amazonun yurtdışından satışları çok başarılı. Mağazada 4bin lira olan columbia ayakkabı amazon germanyden 2bine geliyor. Gelen ayakkabıyı iade etmek isterseniz de paranızı olduğu gibi geri veriyor.

Z Çevrimdışı

zubizaretta

Aktif Üye
3 Mar 2023
75
49
Amerika'da aylık "15 dolar" üyelik ücreti. Bunu Türk Lirasına çevirirseniz 295 lira civarı bi para. En son zamdan sonra dolar olarak Türkiye fiyatı "2" dolara denk geliyor (bugünki kurla).

Yani kısaca hala "sudan ucuz".

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Aslında uzun süredir zam yapılmaması sonucu gerçekleşen bir zam.
Ki o da yine ucuz denildiği gibi.
Ben de iptal etmeyi düşünmüyor değilim.
Aylık 8 8 eksilmesi sorun olmuyordu ama 40 40 gitmesi biraz endişelendirir. :hihi

En ucuz döner olmuş 40-50 lira, haliyle bir şey demiyorum.

Z Çevrimdışı

zubizaretta

Aktif Üye
3 Mar 2023
75
49
Aslında uzun süredir zam yapılmaması sonucu gerçekleşen bir zam.
Ki o da yine ucuz denildiği gibi.
Ben de iptal etmeyi düşünmüyor değilim.
Aylık 8 8 eksilmesi sorun olmuyordu ama 40 40 gitmesi biraz endişelendirir. :hihi

En ucuz döner olmuş 40-50 lira, haliyle bir şey demiyorum.

99422.jpg

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
  • Yaklaşan değişiklik​

05 Haziran 2023 Pazartesi tarihinde şu üyelik planına geçeceksiniz: Aylık ₺39,00

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri