Amazon Prime Üyeliği 39 TL Oldu 😒

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Amazon Prime Üyeliği Artık 39 TL 😒

7.90 TL Devri bitmiştir ..

Screenshot_2023-04-25-09-23-39-561_com.opera.browser.jpg

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
İmkan yok alamaz. Mümkün değil. 40 liralık hiçbir içerik yok. Dişe dokunur dizilerin de son sezonları yok. 10 liraya geri döner.

Prime ayrıcalığı desen o da hikaye. Millet banggood a yönelir.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
İmkan yok alamaz. Mümkün değil. 40 liralık hiçbir içerik yok. Dişe dokunur dizilerin de son sezonları yok. 10 liraya geri döner.

Prime ayrıcalığı desen o da hikaye. Millet banggood a yönelir.

Merhaba, ben pek geri adım atılacağını sanmıyorum, zaten 8 tl komik bir rakamdı. Prime ayrıcalığı benim çok hoşuma gidiyor, akşam sipariş veriyorum sabah kapıma geliyor prime ürünler.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
anlaşılan benim dışımda herkes prime video için üyelik alıyormuş :deli1
ben amazondan alışveriş için almıştım kargo ücretsiz olduğu için arada birde film bakıyordum fakat içerik çok zayıf zaten ceptede para olmayınca alışverişte artık edemiyoruz (amazondan).kısacası amazon bile lüks oldu.hayaldi gerçek oldu.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Merhaba, ben pek geri adım atılacağını sanmıyorum, zaten 8 tl komik bir rakamdı. Prime ayrıcalığı benim çok hoşuma gidiyor, akşam sipariş veriyorum sabah kapıma geliyor prime ürünler.

Sizin gibi olan müşteri sınıfı bence çok yoktur. Her ay 39 tl vermektense kargom 2, 3 günde gelsin diyecek çok olacaktır. Seçenek sunsaydı, alışverişlerde prime ayrıcalıkları için +25 TL diye ve prime video yu 10 lira yapsaydı daha akıllıca olurdu. Şimdi metazori her ay 39 deyince zor.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Amazon üye sayısında Netflixi geçerek liderliğe oturdu. Artık müşteri konusunda daha pervasız davranma lüksüne sahip olduklarını düşünmeye başlamışlardır.
Bazı yapımlarını çok kaliteli bulduğum için kullanmaya bir müddet daha devam ederim. (Peripheral, carnival row, the boyz vs.)
Netflixten daha özgün yapımları var bence.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Sizin gibi olan müşteri sınıfı bence çok yoktur. Her ay 39 tl vermektense kargom 2, 3 günde gelsin diyecek çok olacaktır. Seçenek sunsaydı, alışverişlerde prime ayrıcalıkları için +25 TL diye ve prime video yu 10 lira yapsaydı daha akıllıca olurdu. Şimdi metazori her ay 39 deyince zor.

bizim millet hemen gelsin ister, ayağına bekler, iki sokak aşağıdaki markete gitmez online söyler, 5 liralık ürün siparişi verir kargo bedava olunca dünyalar onun olur..

sürekli kitap, kedi kumu vs alıyorum, rakam farketmeksizin kargom ücretsiz ve sabahına kapımda. 8 lira zaten çok komik bir rakamdı, ayda iki sipariş versem bile kargo parası 39 tl üyelik ücretini amorti ediyor.

Eğer haklı çıkarsanız Amazon geri adım atacaktır, bakalım atacak mı göreceğiz. bu ülkede zam gelip sonrada fiyatı düşen bir şey görmedim ben daha:krotey

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri