Amatör karikatürlerim

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Tekrar merhaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Karikatür ?

Okullar tatil olduğuna göre konumuz tatil ile ilgili olsun mu

Tekrar merhaba

Karikatür ?

Okullar tatil olduğuna göre konumuz tatil ile ilgili olsun mu
Hadi bakalım

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
IMG_20190616_121646.jpg

Çocuklar oyunlarını parklar bahçeler yerine tabletlerde oynuyor. Tablet tatili hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

İyiyim teşekkürler. Haklısınız Adem bey görüşemedik. Sizler nasılsınız?
Çok şükür kardeşim, Rabbim bu günlerimizi aratmasın, Sağlığımızdan ayırmasın gerisi teferruat. :ok

Karikatürü sizin açıklamanızı okumadan değerlendirdiğimde önce vurguyu anlayamadım yalan değil.
Aslında bilinç işleyişinizi tahmin ettim ancak ''Pankart mı acaba?'' dedim önce ve çözemeyince açıklamanızı okudum o zaman anladım Tablet olduğunu.

Önce eleştirmek istedim büyük oldukları için ancak sonrasında kalem ile insan ve tablet görsel oranlarını vurgulayıp aynı zamanda tablet içeriğinde asıl vermek istediğiniz mesajı verebilecek çizimleri yapamayacağınızı düşündüm.

Sonuç olarak ''Ellerinize sağlık'' diyorum :ok

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Çok şükür kardeşim, Rabbim bu günlerimizi aratmasın, Sağlığımızdan ayırmasın gerisi teferruat. :ok

Karikatürü sizin açıklamanızı okumadan değerlendirdiğimde önce vurguyu anlayamadım yalan değil.
Aslında bilinç işleyişinizi tahmin ettim ancak ''Pankart mı acaba?'' dedim önce ve çözemeyince açıklamanızı okudum o zaman anladım Tablet olduğunu.

Önce eleştirmek istedim büyük oldukları için ancak sonrasında kalem ile insan ve tablet görsel oranlarını vurgulayıp aynı zamanda tablet içeriğinde asıl vermek istediğiniz mesajı verebilecek çizimleri yapamayacağınızı düşündüm.

Sonuç olarak ''Ellerinize sağlık'' diyorum :ok
Eleştiri yapilacakki kendimizi geliştirelim, eleştiri yapıldığında bir kat daha mutlu oluyorum. Açıklama notunu özelikle yazdım. Anlaşılması zor olabilir düşüncesiyle.

Geri
Üst Alt