Amatör karikatürlerim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende farklı açıdan bazı öğretmenleri anlatan bir karikatür çizdim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bazı öğretmen arkadaşlarımız maalesef çok basit konuları dahil anlatırken öğrenciler anlamasın diye yada gerçekten anlatma becerileri olmadığından öğrencileri o dersten sogutuyorlar.

Ezberci eğitim sisteminin bu şekilde doğduğunu düşünüyorum

Tüm bilinçli öğretmenleri tenzih eder ellerinden öperim.

Buyrun karikatür

IMG_20181125_165127.jpg

Ali'm
Tahtadaki formülün gerçek dünya ile bağlantısı var mı yoksa salladın mı öylesine? :alala

Bu arada emeğine sağlık yine bir toplumsal mesaj yayınlamışsın.

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Ali'm
Tahtadaki formülün gerçek dünya ile bağlantısı var mı yoksa salladın mı öylesine? :alala

Bu arada emeğine sağlık yine bir toplumsal mesaj yayınlamışsın.
Ado hocam öğretmenlik mesleği çok müstesna bir meslek ve gerçekten bu mesleğe gerçekten gönül veren tüm öğretmenlerin ellerinden öpüyorum. Benim vurgulamak istediğim , bazı öğretmen arkadaşlarımız maalesef en basit konuyu dahi öyle karmaşık aktarıyorki öğrencilerin anlaması zorlaşıyor. Tahtada yazan formül bir kısmı ile kuvvet hakkında ortaokul seviyesinde.

Ado hocam öğretmenlik mesleği çok müstesna bir meslek ve gerçekten bu mesleğe gerçekten gönül veren tüm öğretmenlerin ellerinden öpüyorum. Benim vurgulamak istediğim , bazı öğretmen arkadaşlarımız maalesef en basit konuyu dahi öyle karmaşık aktarıyorki öğrencilerin anlaması zorlaşıyor. Tahtada yazan formül bir kısmı ile kuvvet hakkında ortaokul seviyesinde.
Bu arada gerçekten iki kez kullanılmış kusura bakmayın

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Oğlum da çizer, sizin kadar olmasada güzel çizer maşallah,imzası da zap'tır, lise 1deyken penguen çizerleriyle tanıştı,bize örnek yolla dediler,o da yolladı ama ne ses çıktı nede seda :)
Benim sitemin adı zaten ikisinin birleşimidir,aslında domain benim değil,oğluma almıştım "üzülme aslanım,sende burada yayınlarsın" dedim,ama o günden sonra istemedi bir daha çizmeyi,siteyi de ben kullanıyorum.(tabii ne zaman isterse zaten onun)
beko =berkant
zap = karikatüre attığı imza :)
yani bekozap
Elinize-kaleminize sağlık,tüm çizerlerin ?

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Oğlum da çizer, sizin kadar olmasada güzel çizer maşallah,imzası da zap'tır, lise 1deyken penguen çizerleriyle tanıştı,bize örnek yolla dediler,o da yolladı ama ne ses çıktı nede seda :)
Benim sitemin adı zaten ikisinin birleşimidir,aslında domain benim değil,oğluma almıştım "üzülme aslanım,sende burada yayınlarsın" dedim,ama o günden sonra istemedi bir daha çizmeyi,siteyi de ben kullanıyorum.(tabii ne zaman isterse zaten onun)
beko =berkant
zap = karikatüre attığı imza :)
yani bekozap
Elinize-kaleminize sağlık,tüm çizerlerin ?
Estf. Bende amatörce karalıyorum oğlunuzunda emeğine sağlık. Sizlere bir anlık tebessüm vesilesi oluyorsak ne mutlu bize...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt