Amatör karikatürlerim

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Hadi bakalım paylaşıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20181019_233639.jpg

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
A alisina,
Hocam ben şu cahil kafamla sizin o güzel yeteneğinizi gördüysem daha profesyonellerde görecektir. Daha iyi bir eğitimle çok iyi yerlere geleceğinizden eminim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Son karikatüre baktım mesela, herkesin mantalitesi bu şekilde işlemez.

Bir karikatürde zoom etkisi herkesin aklına gelmez. tebrik ederim. eline sağlık Ali'm :ok

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Son karikatüre baktım mesela, herkesin mantalitesi bu şekilde işlemez.

Bir karikatürde zoom etkisi herkesin aklına gelmez. tebrik ederim. eline sağlık Ali'm :ok
Sağolun hocam.Karikatür bölümü açma konusu sizin fikrinizdi. Vesile oldunuz. Ne kadar sürer bilmiyorum ama sizlerin samimiyeti asıl olan benim açımdan.Ayrica Ali'm şeklinde hitap etmeniz beni bir kat daha mutlu ediyor. Bende de aynı samimiyet size ulasiyordur diye düşünüyorum. Saygılar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Sağolun hocam.Karikatür bölümü açma konusu sizin fikrinizdi. Vesile oldunuz. Ne kadar sürer bilmiyorum ama sizlerin samimiyeti asıl olan benim açımdan.Ayrica Ali'm şeklinde hitap etmeniz beni bir kat daha mutlu ediyor. Bende de aynı samimiyet size ulasiyordur diye düşünüyorum. Saygılar.

Siz istediğiniz müddetçe karikatür işi sürer.
Siz istekli olun yeter ki.
İşi ilerde grafik tabletlerle digital seviyeye çıkartırsanız sizi kimse tutamaz bence.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Ah güzel kardeşim şu SAYGI denen şey karşılıklı olunca tadından yenmiyor. Sen de bu saygıyı hak eden kardeşlerimizdensin ki, Temel olarak forumumuzdaki tüm kardeşlerimiz ile bir bütün olduk, hepimiz birbirimizi anladık, hepimiz birbirimize meramımızı anlatabildik o yüzden bu saygı bütünlüğü içerisinde devam ediyoruz.

Kişisel becerinin dışında nafi karakterin ile inanıyorum ki, Umut Barış Umut Barış kardeşimizin de belirttiği üzere siz isterseniz çok daha farklı yerlerde olursunuz :ok

Geri
Üst Alt