Amatör karikatürlerim

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
IMG_20181013_171531.jpg

Karikatür çizimi devam ediyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20181013_173543.jpg

Beğenmeniz dileğiyle
Çizimine söz söylemem ukalalık olur zaten de, bu karikatürdeki hikaye mükemmel düşünülmüş... Sonsuz kere tebrikler...

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Hocam kararsızlıgımın iki nedeni var 1 Kafamda tasarladıgım konu cizimde erezyona ugradıgı zaman 2 ?

Hocam kararsızlıgımın iki nedeni var 1 Kafamda tasarladıgım konu cizimde erezyona ugradıgı zaman 2 ?
Ama begenmenizi umarak paylaşıyorum

IMG_20181015_012407.jpg

Beğenmeniz dileğiyle

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Ama begenmenizi umarak paylaşıyorum

IMG_20181015_012407.jpg

Beğenmeniz dileğiyle

Ali kardeşim karakterim gereği hep dosdoğru yazarım aklımdakini bilirsin.
Bu nedenle affına sığınarak ben bu karikatürdeki mesajı anlayamadığımı belirtmek istiyorum :alala

1- Burası baskın yemiş bir köy mü?
2- Arkadakiler yanan evler mi?
3- Sol arkadaki koşan bir adam mı yoksa vurulmuş yatan birisi mi? (ki sanırım diğerleri de vurulmuş kan akmış insanlar sanki )
4- Bebek burada bir umut sembolü mü?

Aydınlatırsan sevinirim kardeşim :ok

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Ali kardeşim karakterim gereği hep dosdoğru yazarım aklımdakini bilirsin.
Bu nedenle affına sığınarak ben bu karikatürdeki mesajı anlayamadığımı belirtmek istiyorum :alala

1- Burası baskın yemiş bir köy mü?
2- Arkadakiler yanan evler mi?
3- Sol arkadaki koşan bir adam mı yoksa vurulmuş yatan birisi mi? (ki sanırım diğerleri de vurulmuş kan akmış insanlar sanki )
4- Bebek burada bir umut sembolü mü?

Aydınlatırsan sevinirim kardeşim :ok
Ado hocam kafanda bu kadar soru işaretleri oluşmasına sevindim:) Ortadoğuda akan kan ve bunu durdurabilecek masumiyetin kendi ülkeleri dahil dünyada oluşmadığını anlatmaya çalışırken (Bebek burada bir umut sembolü mü?) Bebek burada masumiyet sembolü.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado hocam kafanda bu kadar soru işaretleri oluşmasına sevindim:) Ortadoğuda akan kan ve bunu durdurabilecek masumiyetin kendi ülkeleri dahil dünyada oluşmadığını anlatmaya çalışırken (Bebek burada bir umut sembolü mü?) Bebek burada masumiyet sembolü.
Harikasın, yine de bir yerlerden bir şeyler yakalamayı başarmışım ama, bana 10 puan :kiskis

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
hocam sen mizahi zekası olan bir insansın, bence toplumsal konuları komik bir dille anlatmaya devam et, savaş kan masum çocuklar vs... bunların karikatürler üzerinden mesaj verilmesi pek uyumlu olmuyor(bence) . yinede emeğe saygı, eline sağlık :ok

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
hocam sen mizahi zekası olan bir insansın, bence toplumsal konuları komik bir dille anlatmaya devam et, savaş kan masum çocuklar vs... bunların karikatürler üzerinden mesaj verilmesi pek uyumlu olmuyor(bence) . yinede emeğe saygı, eline sağlık :ok
Tesekkurler. Elestiri yaptiginiz konulari dikkate alarak cizmeye gayret gostercegim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ortadoğu'daki akan kanın temel müsebbibi cahil ve dağılmış müslümanlardır... Allah, Peygamber, kitap bir ama ayrılmışlar yüz parçaya kendi kuyularını kazıyorlar... Elin oğlu da bu hengameden kârlı çıkıyor...

Allah emri çok açık oysa;

Öldürmeyeceksin
Çalmayacaksın
Başkasının malına göz dikmeyeceksin
Haram Helal noktasına dikkat edeceksin
İbadetlerini yerine getireceksin
Dedikodu haset yapmayacaksın

Müslüman değilsen de, insan olacaksın... İnsan !!

Geri
Üst Alt