Amatör karikatürlerim

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Yazılımlı karikatür serisinin devamı ikinci karikatürü çiziyorum az sonra paylaşacağım beğenmeniz dileğiyle
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20180918_201029.jpg

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yazılımlı karikatür serisinin devamı ikinci karikatürü çiziyorum az sonra paylaşacağım beğenmeniz dileğiyle

IMG_20180918_201029.jpg
Ali'm, benim güzel yürekli yetenekli kardeşim, rica etsem tarayıcıdan geçmiş hallerini eklermisin, zira ciddi anlamda çerçeveletip duvarıma asacağım hem de evdeki odamda, youtube çekimlerimi yaptığım duvarda arkamda asılı tutacağım :ok

Sanatına saygımdan dolayı orijinallerini istemedim yoksa kargo ile karşı ödemeli yollamanı dahi rica ederdim :cal

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

IMG_20180918_201029.jpg

Resmen, yarıldım...:deli1

Çizgi ile espriyi tutturmak bu işin püf noktası bence... Ellerine emeklerine sağlık.

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Ali'm, benim güzel yürekli yetenekli kardeşim, rica etsem tarayıcıdan geçmiş hallerini eklermisin, zira ciddi anlamda çerçeveletip duvarıma asacağım hem de evdeki odamda, youtube çekimlerimi yaptığım duvarda arkamda asılı tutacağım :ok

Sanatına saygımdan dolayı orijinallerini istemedim yoksa kargo ile karşı ödemeli yollamanı dahi rica ederdim :cal
Hocam inanın yazdıklarınız karşısında ne diyeceğimi bilemiyorum. Sizlerin teveccuhlerinize mazhar olmak gurur verici. Karikaturleri cizerken çocuklarımdan kalem ve musvette kagıt rica ediyorum ve kagıtı dörte bölerek ceyregini kullanıyorun bu yuzden sizin isteginiz dogrultusunda bundan sonra daha ozenli bir malzeme ile çalışıp size ulaştırmaya çalışırım. Yanlış anlamayın ama bu duvarınıza asma konusu bir şaka olabilir mi?

A Çevrimdışı

alisina

Aktif Üye
5 Ağu 2018
193
50
Yazılım konusunda karikatür serisi devam edecek. Arkadaşlar ve özellikle Adem bey bu konuda anlayışla karşıladığı için teşekkürler. Çizimlerin sadece bir mizah olduğu bilinciyle ve konu başlığında yazıldığı gibi amator çalışmalar oldugundan bir çok çizim yanlışı olabilir ama sizlerin beğeni mesajları beni cesaretlendiriyor.

Bugünkü karikatürün okulların açılmasına yönelik olsun istiyorum.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt