Altus Alk 471 Nx A++ 560 lt No Frost Buzdolabı

Platini Çevrimdışı

Platini

Yeni Üye
27 May 2019
32
43
[
IMG_20191203_190759.jpg
IMG_20191219_224838.jpg

İlk foto normal çalışma modu 16 gün 16.90 Kwh enerji harcadı, diğer foto ekonomik modda 16 gün 14.67 Kwh enerji harcadı, meyve sebzelerde çürüme yok şiddetle bu buzdolabını tavsiye ederim pişman olmazsınız. Buzdolabı gerçekte 16 Kasım 18:45 te başlayıp 19 Aralık 22:45 aralığında 33 gün aktif oldu aradaki 1 gün ya elektrik kesintisi yada bekleme sürecinde geçen zaman olmalı tahminimce...

Son düzenleme:
Platini Çevrimdışı

Platini

Yeni Üye
27 May 2019
32
43
Hiç bilgim yok genel merkez ile görüştüğümde bana kod söylediler ama google de herhangi bir detay bulamadım ne sesli ne sessiz sessize yakın problem yok meyve sebzelerim hafta içinde ikinci alışverişe bozuluyordu şimdi ise 1 ayı geçiyor meyvelerde sorun yok brokoli 3 hafta dayandı yok o yok bu özellik te yok ama milyonluk makinaların yaptığını yapabiliyor

C Çevrimdışı

cadprofesor

Yeni Üye
12 Ocak 2020
11
32
Merhaba,

aynı dolabı almayı düşünüyorum. Siz nereden almıştınız? Şuana kadar kullandınız, bir sorun var mıdır? + garanti süresi ne kadar ve uzatma ücreti ne kadar oluyor bilgi verirseniz memnun olurum.

A Adem Helvacı Bey, dolap için bir alternatifiniz var mıdır? NFK480 internette araştırdığım kadarıyla çok şikayet almış gibi, memnun olanlarda var ama haliyle şikayetçi olan kısım bunu daha çok dile getirdiği için sanki baskın taraf gibi geldi bana. Siz ne önerirsiniz?

Platini Çevrimdışı

Platini

Yeni Üye
27 May 2019
32
43
Ben N11 üzerinde bir satıcıdan aldım bugün hatta Migros ta da gördüm şu ana kadar bir sorun şikayetim olmadı 3 yıl garantili uzatma konusunda 3-6 ay kıstasları var rakamlar değişiyor ben uzatma işine girmedim işin aslı ben memnunum Migros ta gidip görebilirsiniz tavsiye ederim...

C Çevrimdışı

cadprofesor

Yeni Üye
12 Ocak 2020
11
32
Ben N11 üzerinde bir satıcıdan aldım bugün hatta Migros ta da gördüm şu ana kadar bir sorun şikayetim olmadı 3 yıl garantili uzatma konusunda 3-6 ay kıstasları var rakamlar değişiyor ben uzatma işine girmedim işin aslı ben memnunum Migros ta gidip görebilirsiniz tavsiye ederim...
Teşekkür ederim, son olarak ses seviyesi nasıl sizce?

Platini Çevrimdışı

Platini

Yeni Üye
27 May 2019
32
43
Şu ana kadar rahatsız edici bir ses yok amerikan mutfak benim tv sesi keserek denedim çalıştığını anlamak için yanına gitmeli kulağımı dayadığım oldu ilk zamanlar. 3000 ₺ civarında böyle geniş üst ve alt bölmesi olan dolap yok bence bu fırsatı kaçırmayın

C Çevrimdışı

cadprofesor

Yeni Üye
12 Ocak 2020
11
32
Şu ana kadar rahatsız edici bir ses yok amerikan mutfak benim tv sesi keserek denedim çalıştığını anlamak için yanına gitmeli kulağımı dayadığım oldu ilk zamanlar. 3000 ₺ civarında böyle geniş üst ve alt bölmesi olan dolap yok bence bu fırsatı kaçırmayın
Mağazalarda inox modelini göremedim, sizinki inox ise bir iki resmini gönderebilir misiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri