Altus Alk 471 Nx A++ 560 lt No Frost Buzdolabı

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Arçelik ve beko ürünlerinden buzdolabı ve su sebili aldım (beko) gerçekten memnunum.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Benim yedek parçası konusunda net bilgim yok ama genel anlamda güzel ürün, tavsiye ederim.

Platini Çevrimdışı

Platini

Yeni Üye
27 May 2019
32
43
Benim yedek parçası konusunda net bilgim yok ama genel anlamda güzel ürün, tavsiye ederim.
Ürün güzel büro tipi dondurucu yu iptal etmek istiyorum günlük 1 kw enerji harcıyor buzdolabımızda günlük 4.11 kw enerji harcıyor 2 sinin yerine bu dolabı düşünüyorum
Dimyat`a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak istemiyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ürün güzel büro tipi dondurucu yu iptal etmek istiyorum günlük 1 kw enerji harcıyor buzdolabımızda günlük 4.11 kw enerji harcıyor 2 sinin yerine bu dolabı düşünüyorum
Dimyat`a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak istemiyorum.
Veya eşya olarak Arçelik gurubu bilindik ve önerdiğimiz üründür, garanti uzatma da mevcuttu, garanti uzatarak kafanızdaki sorulari da gönderebilirsiniz. Yine A Adem Helvacı detaylı bilgi paylaşır

H Çevrimdışı

hakancrm19

Yeni Üye
27 Eki 2018
42
39
Kardeşim onu alacağına 10 yıl motor garantisi veren samsunglardan al benım altus buzdolabımın motoru 5 yılda bozuldu lanet olsun birdaha mı arçelik ürünlerine para vermem.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Kardeşim onu alacağına 10 yıl motor garantisi veren samsunglardan al benım altus buzdolabımın motoru 5 yılda bozuldu lanet olsun birdaha mı arçelik ürünlerine para vermem.
ona bakarsan benimde bosch buzdolabının motoru 2 yıl garantisi biter bitmez yandı.ben beko aldım memnunum.arçelik grubundan buzdolabı ve su sebilleri iyi (bana göre).birde grundıg tv leri iyi.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
baskan alirken o parayi pesin oduyorsun zaten fiyat farkini hic hesap etmiyosunuz vay marka vay soyle matematiksel hesap yapmadan ürün önermeyin.Misalen soyluyorum ikiside 450 litre cogu degerleri esit biri 3000 Altus biri 3700 Samsung 10 sene motor var e tamam adam almis parasini kardeşim.

Platini Çevrimdışı

Platini

Yeni Üye
27 May 2019
32
43
R600a gazı kullanıyormuş kompresör bir kod söyledi ama nette herhangi bir şey bulamadım bununla ilgili fabrika verileri 343 kwh diyor...

H Çevrimdışı

hakancrm19

Yeni Üye
27 Eki 2018
42
39
baskan alirken o parayi pesin oduyorsun zaten fiyat farkini hic hesap etmiyosunuz vay marka vay soyle matematiksel hesap yapmadan ürün önermeyin.Misalen soyluyorum ikiside 450 litre cogu degerleri esit biri 3000 Altus biri 3700 Samsung 10 sene motor var e tamam adam almis parasini kardeşim.

ben 550 tl ye değiştirdim 7 ay önce şu anda bir komprösörün değişimi 600-700 belkide daha fazladır 5 yıl sonra bu değişim ücreti ne olur sizce artı piyasadaki çoğu beyaz eşya üreticileri rekabet etmek için eski kalitelerini bozdular ben her gittiğimde mediamarkt carrefour gibi yerlerde buzdolaplarını incelerim komprösörlerine bakarım çoğu hep çin komprösörü kullanıyor markaya boşa para veriyoruz ben olsam 700 fazla verırım samsung alırdım.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
700 misal söyledim hiç olmasın Altus Samsung aynı boyutta 1500 2000 lira fark var bakabilirsin.Demiyorum Samsung kötüdür asla kalitelidir teknolojiktir elbet fakat fiyat fayda eğrisi bir Altus gibi olmaz ben marka karşılaştırmıyorum ayrıca yerli malı kullanmak ülkemize sahip cıkmak bunlarda güzel şeyler cari açığımız her gün açıldıkça açılıyor yani bu ülke bizim baska gidecek yerimiz varmı...(kasıt parçalar değil ithal markaların satışında olandan 1 kişi fazla ülkemin insanı ekmek yiyorsa oda benim manevi kar ımdır) Ayrıca çin kompresörü demek ne demek hangi yıldayız dünyanın en büyük beyaz eşya üreticisi Çin sonra Polonya daha sonrada biz varız Türkiye var elbette çin kompresörü olucak önemli olan markası kalitesi kullanım ömrü bugün Bosch gibi dev bir markanın klimalarını çinli midea üretiyor bircok dünya markası çinde üretim yapıyor hem ucuza mal etmek hemde büyük çin pazarında ürün satmak için Made in China mevzuları bence 15 sene önce kapandı Çinde herseyin en kaliteliside mevcut.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt