Kılavuz Akıllı Saat Seçme Rehberi - Hangi Akıllı Saati Almalıyım ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hologramlı yansıtmalı akıllı saatler vs de çıkar ilerde :haha1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Döndüm dolaştım yine Samsung karar kıldım. 2 adet Watch6 classic 47mm yapıştırdım.

sammm.png

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,326
39
Döndüm dolaştım yine Samsung karar kıldım. 2 adet Watch6 classic 47mm yapıştırdım.

sammm.png
İyi günlerde kullan. Şarj etmekten bıkmadığın sürece güzel saat.

Benimki 4 günde 15% mazot yakmış, şarj aletinin nerde olduğunu bile unuttum 😀 Daha 23 gün daha giderim diyor...
Fenix_7XPro_Solar.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
İyi günlerde kullan. Şarj etmekten bıkmadığın sürece güzel saat.

Benimki 4 günde 15% mazot yakmış, şarj aletinin nerde olduğunu bile unuttum 😀 Daha 23 gün daha giderim diyor...
Fenix_7XPro_Solar.jpg
Tüm özellikleri açık bırakacağımı sanmıyorum. Sadece Antrenman esnasında açar sonra kapatırım.

Gümüş - siyah arasında siparişi verdiğim halde kalmış durumdayım

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,326
39
Tüm özellikleri açık bırakacağımı sanmıyorum. Sadece Antrenman esnasında açar sonra kapatırım.

Gümüş - siyah arasında siparişi verdiğim halde kalmış durumdayım
Özellikleri kapatsan da en fazla 2 gün gider :)

Renk olayı tamamen kişisel zevk meselesi. Gümüş olanı biraz daha sportif, siyah olan daha geleneksel. Samsung'un gövde tamamen metaldi galiba, eğer öyleyse her renk kordon güzel durur. Ben 100% gümüş alırdım çünkü mağazada tasarımını çok beğendim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Özellikleri kapatsan da en fazla 2 gün gider :)

Renk olayı tamamen kişisel zevk meselesi. Gümüş olanı biraz daha sportif, siyah olan daha geleneksel. Samsung'un gövde tamamen metaldi galiba, eğer öyleyse her renk kordon güzel durur. Ben 100% gümüş alırdım çünkü mağazada tasarımını çok beğendim.
Siyahı iptal edip gümüş olarak siparişi yeniledim :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt