Airfel LTXN35UB İncelemesi

ertugrul Çevrimdışı

ertugrul

Yeni Üye
5 Tem 2018
20
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkürler.
havalar henüz tam soğumadı, dereceyi de düşük kullandığınız için on-off olarak çalışması normal.
havalar tam soğuduğunda stabil şekilde çalışmaya devam edecektir.

neredeyse bütün klimalarda en yüksek fan kademesi rahatsız edicidir.
5. kademeli fan varsa 4 yada 3 tercih edilmeli.
Üstadım, iç fandan yana sorunum olmadı, ses olağandır. Aklımı kurcalayan sık sık on off yapması ve yüksek dereceye de ayarlasam (26-27) dış ünitenin 22°ye göre daha uzun süre gürültülü çalışmasıydı aynı ilk çalışmada olduğu gibi. Yorumlardan olağan olduğunu anladım. Teşekkürler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkürler.

Üstadım, iç fandan yana sorunum olmadı, ses olağandır. Aklımı kurcalayan sık sık on off yapması ve yüksek dereceye de ayarlasam (26-27) dış ünitenin 22°ye göre daha uzun süre gürültülü çalışmasıydı aynı ilk çalışmada olduğu gibi. Yorumlardan olağan olduğunu anladım. Teşekkürler.
Video atmanız mümkün mü.
Midea klimaların diş üniteleri ciddi manada sessizdir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aynen gözüken tam da buymuş. Dereceyi fazlaca arttırınca beklenen çalışma performansını gösteriyor. Güç kestiğinde kanadı yukarı kaldırıyor ve çok hafif fan çalıştırarak sirkülasyonu devam ettiriyor. Muhtemelen bunun amacı da ısınma niyetindekilerin 24-27 derecelik oda sıcaklığının esintisiyle üşümesini engellemek. Esinti olunca o dereceler vücut sıcaklığından düşük olduğundan haliyle serinletici etki yapacaktır.

Uzun lafın kısası ben sevdim buraları. Az bi ayağım üşüse açıyorum klimayı 25-26 derece bile az geliyor sürekli çalışabilmesine. Düzce'de şu an akrabalar 25 gündür kombileri açtılar ve ilk doğalgaz faturaları 300-450 ₺ arası geldi. Elektriğe de 100-200 ₺ arası zaten ödüyorlar. Bu fiyatlara 21-22 derecelerde üşümekten kurtulduğuma seviniyorum.

Dipnot: Son elektrik faturam 167 ₺. Malum zamlar da olmasa kaç olacaktı kim bilir.
Ömer,sen buralardamısın bakayım ,ses ver çabuk :)

E Çevrimdışı

enaz65inç

Yeni Üye
10 Kas 2021
25
36
Firma ürünün satışı ile ilgili herhangi bir mecrada MODEL BAZINDA ürünün 5 yıl garantili olduğunu yazmış ise servisin ne dediği önemli değil hukuk önünde o ürün 5 yıl garantilidir.

Belgeleyin (Ekran görüntüsü vs) yeterli.

Yazışmaları okudum, U ve UB arasındaki gerçek fark neymiş yarın arkadaşları arar sorarım (Onlar da Biliyorlarsa tabi)
Adem Bey merhaba, öğrenebildiniz mi U ile UB farkını?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri