Airfel Klima Sözünü Tuttu ??

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
şu NAVLUN denen şey nedeniyle ve aynı zamanda son yıllarda hiç olmayan YURT DIŞI ENFLASYON oranlarındaki artışın da etkisi olduğunu belirtiyorlar, bunları da örmezden gelmeyelim.

Fırsatçılara göz açtırmayalım tamam, lakin tüm zor koşullara rağmen Ülkemize dürüstçe halen ürün getirip ORAN hesabı ile eski kâr marjları ile satış yapanları ayırt edebilmeliyiz.

Sayıları çok az biliyorum fakat kurunun yanında onlar da yanıyor gibi geliyor bana.

Aslında sürekli görüştüğüm, yetkili olmalarına, her şeyi biliyor, kayıt dışı olarak bana anlatabiliyor olmalarına rağmen sizlerin de bildiği malum gerekçelerden çekinmeleri nedeniyle resmi beyanda bulunamıyor olan kişiler ile keşke sizlerin de duyabileceği görebileceği şekilde o bilgileri paylaşabilsem de, arka planda neler neler döndüğünü bir görebilseniz dostlar :(

Yani belli bir kesim hariç kimse dokunursanız dokunun herkes kan ağlıyor.
Orasıda var Adem Abi lojistik masrafları gümrük işlemlerinde sıkıntılı bir süreç başladı pandemi dolayısı ile bunlarda ister istemez fiyatlara yansıyor

Bizim millet akıllanmadan yönetim değişmeden bu işler düzelmez her geçen gün kötüye gidiyoruz biraz daha dişimizi sıkalım işler hep ters gitmez...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Orasıda var Adem Abi lojistik masrafları gümrük işlemlerinde sıkıntılı bir süreç başladı pandemi dolayısı ile bunlarda ister istemez fiyatlara yansıyor

Bizim millet akıllanmadan yönetim değişmeden bu işler düzelmez her geçen gün kötüye gidiyoruz biraz daha dişimizi sıkalım işler hep ters gitmez...
Çin de yaşayan Türk bir dostum var ticaret yapıyor Panel teknolojileri üzerine. 1500usd ödedikleri navlun fiyatları bir dönem 22.000usd bantlarına çıkmış, şu an halen 16.000usd ödüyorlarmış basit bir örnek. Gümrük işlemlerinin ağırlaşmasının yanısıra oradaki maliyetler de etkilenmiş. Bir videoda bahsetmiştim en son 2 hafta kadar önce sohbet ettiğimizde yedek parça fiyatlarında orada da yükseliş olduğunu, belli bir düşüş başladığını ancak halen istenen seviyeye inmediğini belirtmişti.

Evet bunlar var olan gerçek sorunlar lakin bu anlattıklarımızla hiç ilgisi alakası olmadan elindeki malı BU BAHANELERE kamufle edip satanlar yüzünden dert çekiyoruz biz.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
958
29
6B3E4806-E1E7-49C1-BE5D-A6703B2B9607.jpg

Klimamız geldi. Kedimin ön onayından geçtikten sonra nereyi arayıp ücretsiz kurdurabileceğimi öğrenmeye çalışıp kurulum ücreti çıkmasın diye dua edeceğim ?

5700₺’ye alınan son Airfel LTXN25ub klimanın bu günkü fiyatı minimum 6200₺

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
C11712A7-6A58-4D1C-860B-418064BB9F08.jpg
FAD804C7-4A41-42D3-8C28-CD89D615D917.jpg

Ve mutlu son. Ek olarak 12000likten daha sessiz, kompresör sesini bile zor duyuyorum ısıtma modunda olduğu halde.

Haydi gözün aydın, Başlığı da değiştrelim de Markaya haksızlık olmasın. Bu konularda hassasız malum.

İşini iyi yapan esnafın da markanın da yanındayız her daim :ok

Kısa ve orta vadede kullanım sonucu paylaşımlarını bekliyoruz ?

Geri
Üst Alt