Adonun Gözünden VESTEL 49UD9300 Ürün incelemesi (Video İçerir)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Buyur abim. SN: 7875623 700008

Sizin de tv nizde WCG desteği mevcut.
Aynı panel
Aynı anakart
Aynı özellikler

Sizin modelde fabrikadan çıkış yazılımı 2.40.14
Uygun çekirdek ise 2.45.10.1

Bana kalırsa 10.1 yükleyerek bir deneme yapınız. O tv den istediğiniz verimi alamıyor olmanız pek mümkün değil gibi görünüyor.

delibozuq Çevrimdışı

delibozuq

Aktif Üye
10 Eki 2017
82
43
Adem abicim emeğine sağlık.

İncelemede benim dikkatimi çeken hususta şu oldu. Cihaz modelim 49ub8300 mb120 fakat smart menüsü eski tarzda. İncelediğiniz üründe mb120 fakat yeni tarz smart menüsü mevcut.

UB / UD farkından mı kaynaklı acaba ?

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Sizin de tv nizde WCG desteği mevcut.
Aynı panel
Aynı anakart
Aynı özellikler

Sizin modelde fabrikadan çıkış yazılımı 2.40.14
Uygun çekirdek ise 2.45.10.1

Bana kalırsa 10.1 yükleyerek bir deneme yapınız. O tv den istediğiniz verimi alamıyor olmanız pek mümkün değil gibi görünüyor.
Abim wcg ne oluyor. 101 versionu yukledim ama sanki 70 daha iyi gibi geldi piskolojikmi gercekmi bilemedim. Ahh aslinda aklim piramitin zirvesi olanda bahsetmis oldugunuz versionda :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abicim emeğine sağlık.

İncelemede benim dikkatimi çeken hususta şu oldu. Cihaz modelim 49ub8300 mb120 fakat smart menüsü eski tarzda. İncelediğiniz üründe mb120 fakat yeni tarz smart menüsü mevcut.

UB / UD farkından mı kaynaklı acaba ?
Yazılım sürümün neydi?
Ben her sürüm değiştirdiğimde smart arayüzünde de minik de olsa değişmeler oluyor.

UB UD üretim yıllarını ifade ediyor, aralarında minik de olsa farklar olmasının sebebini açıklamıştım arzu ederseniz yine yazarım elbette ;)

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Wide Color Gamut yani WCG tam anlamı ile renk canlılığına odaklanmış bir sistem :)
Doktor yolu gozukdu bana desene abim :) az onceki arkadas smart menusunden bahsetmis o gozumden nasil kacdi bilemedim ama yeni smartmi abim o hihihi :)

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Aynı yol bana da göründü de çaktırma hep doktor ve iğne korkum olmuştur :)
Abim aklima getirdin :) dis doktorunden fena korkarim bende agzimda 4 tane dolgu bekleyen kirik dislerim var el cantamda apranaxla dolasirim hep. Gecen sene okmeydani dis hastenesinde zorla dolgu yapdirmaya goturduler beni disci koltugunda bayildim tamda sinirleri alirken doktor 3 koklu disin icinde 2 tane igne kirildi :) :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abim aklima getirdin :) dis doktorunden fena korkarim bende agzimda 4 tane dolgu bekleyen kirik dislerim var el cantamda apranaxla dolasirim hep. Gecen sene okmeydani dis hastenesinde zorla dolgu yapdirmaya goturduler beni disci koltugunda bayildim tamda sinirleri alirken doktor 3 koklu disin icinde 2 tane igne kirildi :):)
Kanal tedavisi yaptırmış, 14 yaşından beri dişleri ile uğraşmış, FORD GRANADA araba ile çok çok yağmurlu bir havada belediyenin yeni yaptığı ve asfalt dökülecek diye yüksek bıraktığı kanal kapağına travers takılması sonucu direksiyona kafa atıp (Araba alçakt biraz) ağzı burnu dağılmış, ön 4 dişi aynı anda kökünden çekilip yanlardaki iki köpek dişi aynı anda kesilmiş birisi olarak iğneden de dişçiden de doktordan da deli gibi korkarım :(

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Kanal tedavisi yaptırmış, 14 yaşından beri dişleri ile uğraşmış, FORD GRANADA araba ile çok çok yağmurlu bir havada belediyenin yeni yaptığı ve asfalt dökülecek diye yüksek bıraktığı kanal kapağına travers takılması sonucu direksiyona kafa atıp (Araba alçakt biraz) ağzı burnu dağılmış, ön 4 dişi aynı anda kökünden çekilip yanlardaki iki köpek dişi aynı anda kesilmiş birisi olarak iğneden de dişçiden de doktordan da deli gibi korkarım :(
ALLAH saglik sihaat versin abim doktor yuzu gormiyelim insallah. Sizinkide cok kotu bi durum olmus gercekten

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt