#AdemHelvacı #Sota #UmutBarış #Fikoloji #Teknovest ve daha nicesi :)

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Hayırlı olsun yeni iş hayatın . Hakikaten foruma özel bir kod ile yılın belirli gunlerinde indirim olabilir.
Fakat o günü beklemdende alısveris yapmak lazımki destek eş dosttan olur ( gerci kazıkda öyle ama uzak olsun bu tür düsünce )
Allah utandırmasın bol kazanclar.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Şimdiden bol kazançlar ... Hayırlı olsun inşallah .. bu güzel ailenin içinde olduguma göre şanslı sayilirim demek ki .. bakalım kesemize kafamıza uyan birşey olursa para kazandırmak isteriz .. iyi geceler

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz hocam, mutlaka forumdan arkadaşlarımız için ek tasarruflarımız olur ☺
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Foruma özel indirim isterük :kiskis

Yahu sen iste yeter mübarek. :cak:cay Bunu detaylandırıp hemen paylaşacağım abi :sirit

Hayırlı olsun yeni iş hayatın . Hakikaten foruma özel bir kod ile yılın belirli gunlerinde indirim olabilir.
Fakat o günü beklemdende alısveris yapmak lazımki destek eş dosttan olur ( gerci kazıkda öyle ama uzak olsun bu tür düsünce )
Allah utandırmasın bol kazanclar.

Çok teşekkür ederim hocam ☺ Duyuruyu en kısa süre içinde yapacağım. Başlangıçta tavsiyeforumu özel indirim kodu oluşturacağız, sonrasında tavsiyeforumu indirim günleri adı altında devam edebiliriz, bu güzel fikir için ayrıca teşekkür ederim. ☺ Bizden göreceğiniz tek niyet iyi niyet hocam ☺

Salça için foruma özel yapılacak indirimi bekliyorum. :bye

En kısa sürede paylaşacağım :hihi

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Allah razı olsun ☺
Haha, salça + Baharat + kültür ?
+el lezzeti diyelim salça almaktan vazgeçelim. ??
Bir gün arkadaş bir tabak salata getirdi. Şaşırdım. Bize göre salata işte ne olabilir yani. Tadınca bu salataysa biz bu güne kadar ne yemişiz salata diye dedim. Meğer memleketten taze zahter gelmiş onunla yapmış. Evet pek çok etken var tabi.
YouTube'dan takip ettiğim Hataylılar var. Kültürü de kapmaya çalışıyorum kendimce.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
+el lezzeti diyelim salça almaktan vazgeçelim. ??
Bir gün arkadaş bir tabak salata getirdi. Şaşırdım. Bize göre salata işte ne olabilir yani. Tadınca bu salataysa biz bu güne kadar ne yemişiz salata diye dedim. Meğer memleketten taze zahter gelmiş onunla yapmış. Evet pek çok etken var tabi.
YouTube'dan takip ettiğim Hataylılar var. Kültürü de kapmaya çalışıyorum kendimce.
??? Zahterde var bizde

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt